Welcome, visitor! [ Login

 

Masöz Candan İle Çatalca Evde Masaj Hizmeti

  • Listed: 27 Eylül 2020 18:00
  • Expires: This ad has expired
istanbul masaj spa diyet

Description

Evde masaj hizmeti almak isteyerek ilanımı okuyan herkese merhabalar. Ben Çatalca bayan masöz canan. En iyi masaj deneyimini sizlere yaşatmak için açtığım bu ilan ile sizlere vermiş olduğum hizmetten ve biraz da kendimden bahsetmek istiyorum.

Çatalca başta olmak üzere İstanbul’un en ücra köşesine kadar evde masaj hizmeti sağlamaktayım. Masaj konusunda uzun yıllar deneyimli olmakla birlikte,  almış olduğum masaj sertifikası ile belgeli bir şekilde bay bayan ayrımı yapmadan evde masaj hizmeti almak isteyen kişilerin evlerinde, profesyonel masaj yapmaktayım.

Kullanmış olduğum masaj teknikleri tamamen profesyonel olduğu gibi, masaj yaparken kullandığım masaj yağları ve tüm diğer malzemeler profesyonel masaja uygun malzemelerdir. Özellikle kullandığı masaj yağları doğal içerikli olup, cildi besleyici özelliğe sahiptir. Özverili, bakımlı ve neşeli bir kişiliğe sahip olup, işini ciddiyetle yapan ve müşteri gizliliğine büyük önem veren biriyim. Özellikle bu işin olmazsa olmazları arasında yer alan temizlik konusunda da oldukça hassas olduğumu hemen belirtmekte fayda vardır.

Çatalca Evde Masaj Hizmetini Bir Profesyonelden Alın

Çatalca veya İstanbul evde masaj hizmeti almak istediğinizde, bu hizmeti profesyonel birinden almanız oldukça önemlidir. Masaj yaptırmanın ruh ve beden sağlığı üzerindeki etkileri yapılan birçok bilimsel araştırmanın neticesinde ortaya çıkmış olsa da, masajın bu olumlu yanlarından faydalanabilmek için doğru bir şekilde yapılması gerekir. Bunun için ise masaj yapacak kişilerin işinde profesyonel bir masöz olması, ciddi öneme sahiptir. Amatör kişilerden alacağınız masaj hizmeti kısmi olarak rahatlama sağlasa da, bu rahatlama tam istenildiği gibi olmayacağının yanı sıra uzun sürede de bir rahatlama söz konusu olmayacaktır.

Hakkımda

İsmim canan. İstanbul Çatalca’da ikamet ettiğim için daha çok çatalca ve çevresinde hizmet vermekteyim. Ancak İstanbul’un farklı bölgelerindeki müşterilerimin taleplerini yerine getirerek, onlara misafir olup masaj hizmeti sağlamaktayım.

178 boyunda 69 kiloda siyah küt saçları olan, yeşil gözlü bir bayanım. Çalışma saatlerim hafta içi ve hafta sonu her gün sabah 10.30 ile akşam 21.30 arasındadır. Randevu almak isteyen dostlarımın yine bu saatler arasında bana ulaşmasını önemle rica ederim.

Listing ID: 665f705b8709d45

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.