Welcome, visitor! [ Login

 

Profesyonel İstanbul Bayan Masöz Kanarya

  • Listed: 8 Ağustos 2020 21:53
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul bayan masöz Kanarya. Gerçek ismimi, şimdilik burada gizli tutmak istiyorum. Hem öğrenci olmam ve hem de gizliliğe önem vermem nedeniyle gerçek adımı sadece yüz yüze görüştüğüm müşterilerime vermekteyim.

Tüm İstanbul geneline masaj hizmeti vermekteyim. Müşteri beklentilerini anlayışla karşılayan ve mümkün olduğu kadar makul beklentileri karşılamaya çalışan biriyim. Daha çok standart müşteri profilinden hoşlanıyorum.

Yaptığım iş hakkında bir süre eğitim almış biri olmam ve müşteri memnuniyeti sağlamam nedeniyle, müşterilerimin sabit insanlardan olmasından yanayım. Elit ve ne istediğini bilen müşteriler daha çok tercihim olup, İstanbul evde masaj hizmeti vermekteyim. Yalnız yaşamadığım için kendi evimde hizmet vermeyip müşterilerimin evinde bu hizmeti veriyorum.

İstanbul Bayan Masöz Hizmeti ile Rahatlayın

İnsanın beden ve ruh yorgunluğunun azalması hatta belirli bir süre tamamen ortadan kalkması için en etkili yöntem, profesyonel ellerle yapılacak masajdır. Masajın psikolojik ve fiziki faydaları defalarca yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olup, hepimizin bildiği üzere masaj yaptırdıktan sonra ciddi bir rahatlama hissederiz.

Benimle görüşene kadar yaşamış olduğunuz sürekli yorgunluk hissini üzerinden atabilmeniz için, öğrenmiş olduğum özel masaj teknikleri ile sizlere en iyi hizmeti vereceğimden emin olabilirsiniz.

Beni Tanıyın

İstanbul’da üniversite eğitimi alan 24 yaşında oldukça alımlı biriyim. Yerine göre oldukça eğlenceli ve yerine göre yaşımdan daha fazla olgunluk gösterecek bir yapım vardır. İşimin bir gereği olarak, her ikisine de ihtiyaç duyulduğunu biliyorum.

Müşteriye en iyisini verebilmek için eğlenceli yanımı kullanırken, gizlilik konusundaki hassasiyetlerim nedeniyle de olgun tavrımı takınırım. Boyum 1.76 olup, 73 kiloda hafif balıketi biriyim. Daha fazla detayı, benden hizmet alırken bulabilirsiniz.

Listing ID: 9905f2f1b422cbe2

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.