Welcome, visitor! [ Login

 

Lale ile Bahçelievler Evde Masaj Hizmeti

  • Listed: 12 Ağustos 2020 20:54
  • Expires: This ad has expired

Description

Karakterim, işe olan bağlılığım ve iş hayatımdaki kişiliğimle sizde bağımlılık yaratacak Bahçelievler evde masaj hizmetim, sizlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır.

3 yıl masaj eğitimi aldım. Eğitim aldığım hoca bu işte elit kesim tarafından bilinen isimlerden biridir. Ancak gizlilik gereği isim vermek doğru olmayacaktır. Birebir masaj eğitimi dışında dijital ortamda özellikle yabancılar tarafından hazırlanan ücretli video setleri ile kendimi ciddi manada geliştirdim. Masaj yapabilmek ortalama seviyede birçok insanın becerileri arasında kabul edilirken bu işte eğitim alarak profesyonel çalışmak bambaşka bir şeydir. Yapılan işte önemli olan işin tekniklerini tam olarak kavramaktır. Özellikle masaj gibi hafifletmek, rahatlatmak ve stresten arındırmak gibi iddialı bir iş yapıyorsanız bu daha fazla önem kazanmaktadır.

İstanbul Bahçelievler evde masaj hizmetim tamamen bana özel mekanların dışında yapılmaktadır. Yani kendi evimde hiçbir şekilde hizmet veremediğimi, üzülerek belirtmek istiyorum. Benden masaj hizmeti almak istiyorsanız beni evinizde veya iş yerinizde misafir etmeniz gerekecektir.

Müşteri seçimi konusunda aşırı tutucu olmasam bile seçici bir yapım olduğunu söylemeliyim. Müşterinin güven kazandırması, saygılı yaklaşımı ve hoşgörüsü beni fazlasıyla etkileyecek şeylerdir. Tüm İstanbul genelinde müşterilerimin misafiri olurken, İstanbul dışı için hizmetim yoktur.

Hakkımda

İsmim Lale. 37 yaşında güzel olduğunu birçok insanın söylediği bir bayanım. Bahçelievler civarında yaşamaktayım. Bir evlilik yaptıktan kısa süre sonra boşandım. Hiç çocuğum yok. Boyum 173 kilom 68’dir. Sizlere en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanıyorum.

Listing ID: 8885f34590b08766

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.