Welcome, visitor! [ Login

 

Thai Yoga Masajı

  • Listed: 21 Şubat 2024 18:43
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Spa Masaj Ve Kişisel Bakım Terapi Merkezi, İstanbul ilinde 2013 yılında kurulmuş ve Vücut Masajı Sektöründe eşsiz bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul Spa Masaj Ve Kişisel Bakım Terapi Merkezi, müşterilerin yaşam tarzlarındaki performansını arttırmak amacıyla özellikle sağlık konularının ve vücut masajının dikkat edilmesi gerektiğince harika fiziki masaj hizmetleri sunmaktadır. Hizmet kalitesini arttırmak için, en son teknoloji cihazları tercih ediyor ve profesyonel eğitimlerden yoğun olarak faydalanıyoruz.

İstanbul Spa Masaj Ve Kişisel Bakım Terapi Merkezinin tüm hizmetleri, müşterilerin sosyo ekonomik kaygılarını ortadan kaldırmak üzere geliştirilmiştir. Kültürel deneyimimizi, geleneksel yöntemlerimizi ve yaklaşımlarımızı arttırarak, ekip çalışmamızı geliştirmiş Modern ve geleneksel vücut masajı hizmetinde uzmanlaşmış tecrübeli terapistlerimiz müşterilerimize güvenilir, kaliteli, zevkli ve konforlu vücut masajı hizmetleri sunmak için hizmet vermektedir.

istanbul masaj salonu avrupa yakası masaj salonu internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu google masaj x masaj twitter masaj instagram masaj eve gelen masöz

istanbul kariyer masaj salonu

Müşterilere ve personele en iyi koşullu hizmet sağlamak için, İstanbul Spa Masaj Ve Kişisel Bakım Terapi Merkezi, sunulan her hizmetin her hangi bir aşamasındaki sürecin daha verimli olmasını sağlamak için yüksek etkin sıcaklık kontrol sistemine sahiptir. Süsleme kanallarımızdaki tüm donanım premium seçimlerden meydana gelir ve her konuda mükemmelliği hedefler. Bir Özel Kişisel Bakım Terapi Merkezi müşterisi olarak, İstanbul masaj akımlarımızdan bugüne kadar keyif aldıkları için bize geri dönen müşterilerimizin sayısı giderek artmaktadır. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini de arttırmak için, hizmetlerimize, müşteri desteğimize ve diğer birleştirilmiş bireysel faaliyetlerimize öncelik veriyor ve tüm bu faaliyetleri her zaman müşterilerimizin memnuniyetini öncelikli olarak sağlamak üzere gelişen yeni teknolojiyi kullanarak destekliyoruz. Sizlere salonumuza özel uygulamalardan bir olan Thai Yoga Masajı atlatmak istiyorum, yaklaşık 2500 yıl önce Hindistan’da ortaya çıkmıştır. Tay yoga masajı, akupresür, esneme, enerji çalışması ve meditasyon tekniklerini kullanır. Avuçlarınızın, başparmaklarınızın, dizlerinizin, dirseklerinizin veya ayaklarınızın hafif hareketleriyle bedeniniz ve enerji hatlarınız üzerinde uğraşılır ve etkinleştirilir. İstanbul masaj sırasında dikkatli bir şekilde gerilecek ve farklı pozisyonlara döndürüleceksiniz. Bu nedenle Thai yoga masaj uygulamasına pasif yoga da denebilir.
Bu tam vücut masajı özellikle metabolizmamızı uyararak vücudumuzun iyi bir şekilde detoksifikasyonu’nu sağlar. Kaslar gerilir, beden ve zihin dinlendilir.
Masaj uygulamaları rahat ve hafif kıyafetlerle, tercihen uzun kollu bir gömlek ve koşu pantolonu taytla, yerdeki minder üzerinde yapılır ve rahatlatıcı bir kırmızı ışık seansıyla sona erer. Mümkünse masajdan önceki iki saat boyunca yağlı veya ağır bir şey yememeli ve şayet mümkünse vücudunuzu bütün gün düzenli olarak nemli tutmaya özen göstermelisiniz.

  

105 total views, 1 today

  

Listing ID: 84065d6414f6ca3a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.