Welcome, visitor! [ Login

 

ATAŞEHİR MASAJ TECRÜBELİ MASÖZLER

  • Listed: 7 Nisan 2019 23:16
  • Expires: This ad has expired

Description

Eğer aradığınız bir masaj terapisyeni ise doğru adrestesiniz. Masaj Sepetinde istanbul masaj ilanlarını inceleyebilir, size en yakın adreste bulunan çalışanlardan randevu alabilirsiniz. Masaj ve spa sektörü konusunda güncel makalelerin yayınlandığı haber portalımızda keyifli vakit geçirmenizi umuyoruz. Size sunduğumuz tüm ayrıcalıklar ücretsizdir.

Masöz istanbul ilanlarını sürekli güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Masaj Sepeti yayınladığı ilan sahiplerinin sertifikalı bayanlar olmasına önem verir. Mesleğinde uzmanlaşmış bayanlardan alacağınız masaj hizmeti sizi daha mutlu ve sağlıklı hissettirecektir. istanbul ataşehir masöz olmak üzere; masaj salonlarında çalışan yada serbest olarak hizmet veren uzmanların tanıtımlarını yayınlamaya gayret ediyoruz.

Ataşehir masözler sizlere bilinen bütün masaj çeşitlerini eksiksiz ve ek bir ücret ödemeden yerine getirmekte.

Masaj hizmeti almak istiyorsanız ve bunu Ataşehir masöz reklamları arasından seçerek yapacaksanız Masaj Sepeti olarak size vereceğimiz bilgiler ışığında bu seçimlerinizi daha bilinçli yapacağınızı düşünüyoruz. Öncelikle nfe için masaj yaptıracağınız sorusu önemli. Keyifli vakit geçirmek için mi, farklı bir deneyim yaşamak için mi, sağlık problemleriniz için mi? Bin yıllar geçmesine rağmen süre gelen bu kültür günümüze kadar gelmiş ve bir Spa turizmi yaratmıştır. Geçmişte kaplıcalara aşina olduğumuz için yadırgamadığımız bu turizm Spa yani “suyla gelen sağlık” sektörünü yaratmıştır. Bu nedenle bu hizmeti en doğru alacağınız alanlar Spa merkezleri ve masaj salonlarıdır. Özellikle spa merkezlerinde konusunda tam profesyonel, uzak doğulu gerçek thai uzmanlarına rastlamanız daha yüksek muhtemel bir durumdur. Kalite farkından dolayı Spa merkezlerinin fiyatları masaj salonlarına nispetle oldukça pahalıdır. Çeşitli kürlerin birer paket haline dönüştürülerek insanlara sunulduğu bu sağlık turizmi, kısa bir zaman için vücudunuzu şımartmanızı, zararlı toksinlerden arınmanızı sağlar.

Daha düşük gelir gruplarına hitap eden merkezler de bulunmaktadır. Masaj salonları da kalite kalite değişiklik göstermekte olup, temelde en önemli faktörün; hijyen ve profesyonel  birinden hizmet alınması gerektiğini savunabiliriz. Malesef herhangi bir eğitim almamış, lise mezunu dahi olmayan insanlar, masaj salonlarında eğitilmeye çalışarak, hiç bir anatomi bilgisine sahip olunmadan insanlara masaj hizmeti verilmeye çalışılmaktadır. Bu durum ne derece sağlıklıdır, bunu sizlerin takdirine bırakıyoruz…

Peki bunun doğru uygulamaları nasıl ve kimler tarafından yapılıyor? Günümüzde mevzuatlara uygun çalışan ruhsatlı masaj salonları bulunmaktadır. Bu işletmeler dekorasyonlarını buna uygun, girdiğinizde farklı bir atmosferde olduğunuzu hissetmenizi sağlayacak yönde yaparlar. Tabi ki bunun için özel mimarlar ve tasarımcılar bu mekanları düzenlerler. Her masaj odasına ait banyo veya duş kabinleri bulunmaktadır. Buhar odaları, saunaları, kapalı havuzları, cilt bakım odaları ile çok kaliteli işletmeler bulunmaktadır. Bu masaj salonlarında çalıştırılan bayanlar eğitimli, tam profesyonel uzmanlar arasından seçilmektedir.

Milli eğitim bu anlamda güzel bir hizmet vererek, kendi bünyesine bağlı kurslar düzenlemektedir. Bu kurslarda anatomi başta olmak üzere teorik ve uygulamalı masaj teknikleri öğretilmektedir. Bu kursları bitirenlere de sertifikalar verilmektedir. Bu sayede masaj sektörüne konusunda eğitim görmüş uzmanlar atılabilmekte, eğitimsiz olanlar elenmektedir. Biz de ilan seçimlerimizde sizlerin sağlıklı hizmetler alabilmesi için bu reklamları verenlerin sertfikalı olmalarına özen gösteriyoruz.

Şimdi ilanlarımızı inceleyebilir ve istediğiniz bir uzmandan randevu talep edebilirsiniz.

Listing ID: 1875aa59cbd0a967

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

masöz ilanları