Welcome, visitor! [ Login

 

Sağlıklı Yaşam Spa Masaj Mega Center

  • Listed: 14 Mart 2024 20:02
  • Expires: 51 days, 5 hours

Description

İstanbul Sağlıklı Yaşam Spa Masaj Mega Center: Fizyoritim Sağlıklı Yaşam Merkezi 2007 yılında İstanbul Anadolu yakası bölgesinde kurulmuştur. İstanbul’un en seçkin SPA ve Masaj merkezlerinden biridir. Kuruluşundan bu yana, müşterilerine verdiği hizmetle keyifli bir deneyim sunmaya devam etmektedir.

Ödüllü “Maksimum Rahatlatma” Hizmeti ile İstanbul Sağlıklı Yaşam Spa Masaj Mega Center ödüllü “Maksimum dinçleştirme” hizmetiyle müşterilerine eşsiz ve kusursuz hizmet sunmaktadır. Sağlıklı yaşam merkezinde profesyonel terapistler tarafından, her arzuya uygun masaj türleri uygulanmaktadır.

Vizyon: İstanbul Sağlıklı Yaşam Spa Masaj Mega Center olarak geleneksel terapileri kullanarak mükemmel, nefes kesen, müşteri memnuniyeti odaklı Spa ve Masaj merkezi olarak tercih edilmesini sağlamaktır.

Misyon: İstanbul Sağlıklı Yaşam Spa Masaj Mega Center misyonu, son teknolojiyle desteklenen sağlıklı ve bütüncül spa ve masaj hizmetlerinden faydalanma olanağı sunmak ve misafirlerimizin sağlıklı ve rahat bir yaşam sürmelerini desteklemektir.

Anadolu yakası spa masaj uygulamaları ile Kan dolaşımını hızlandıran ve vücuttaki dokuları yenileyen özel masaj terapisi ile stres ve depresyondan korunmak, vücudu rahatlatmayı sağlamak da mümkün…

Masaj Çeşitleri ve Faydaları Nelerdir?

Klasik masaj: Kan dolaşımını hızlandıran ve adaleyi güçlendiren bu Kadıköy spa masaj uygulaması gündelik yorgunluktan kurtulmanızı ve gevşemenizi sağlar. İsveç masajı olarak da bilinir.

Thai masajı: Uzak Doğu’nun geleneksel tıp yöntemi içerisinde yer alan bu masajda, vücuda baskı, çekme ve gerdirme hareketleri uygulanır. Bazı hareketler sizi zorlasa da bu mesaj size esneklik kazandırır ve vücut enerjisini artırır.

Bali masajı: Aromaterapik yağların kullanıldığı bu masaj, zihinsel rahatlık verir ve bedenin gevşemesini sağlar.Orta şiddetle ve basınçla uygulanan masajdır.

Aromaterapi Masajı: Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj, diğer masajlara göre daha hafiftir, rahatlatıcı ve dinlendiricidir.

Refleksoloji: Ayağın altındaki noktalara basınç yapılarak uygulanan bu özel masaj, kişinin fiziksel ve duygusal anlamda dengede kalmasını sağlar. Ayaktaki noktaların vücudun belli organlarını temsil ettiğine inanılarak uygulanan bu masajda, rahatlama, ağrıyı azaltma ve kişiye daha iyi bir denge sağlamak amaçlanır.

Tıbbi masaj: Mekanik ve refleks etkilerinin çoğalmasını sağlayan bir masajdır. Hasar görmüş bir organı eski haline döndürmeyi amaçlar. Kan dolaşımını düzenleyen bu masaj, kas yapısını toparlar, cildi yumuşatır ve iç organlara fayda sağlar.

Özel Derin doku masaj uygulaması: Derin doku masajı, kişiyi dinlendirmekten ziyade gerilen kasları uzatma ve gevşetmeyi amaçlar. Derin ve sert baskılarla kasların açılmasını, rahatlamasını, dokuların yenilenmesini sağlar.

Taş masaj: Sıcak ve soğuk taşlar kullanılarak yapılan bu masaj, bedeni dengeler ve rahatlatır. Vücuttaki enerji kanallarını uyararak kişiden negatif enerjiyi almayı amaçlar.

Kupa bardak masaj uygulaması: Kupalarla problemli bölgelere uygulanan masaj türüdür.

Stresten uzaklaşmamızı sağlayan özel kadıköy masaj uygulamaları doğru ellerde, hijyenik ortamda, uzman masöz veya masör fizyoterapistler tarafından yapılması önemlidir bu sayede daha zinde ve yenilenmiş bir bedene sahip olabiliriz…

  

42 total views, 1 today

  

Listing ID: 48865f352e206877

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.