Welcome, visitor! [ Login

 

KADIKÖY EVDE VİP MASAJ HİZMETİ

  • Listed: 23 Haziran 2020 14:08
  • Expires: This ad has expired

Description

Evde Masaj hizmetimiz artık İstanbul’un kaliteli semtlerinden bir tanesi olan Kadıköy şehrinde ve böyle kaliteli insanlara da en güzel masaj hizmeti de tabi ki bizden. Kadıköy’de yaşayan vatandaşlarımızdan bizler diğer semtlerde yer alırken oldukça fazla talep ve istekte bulunuldu, bizlerde bu taleplere en iyi şekilde cevap verdik. Ama bunun yeterli olmaması ve kalitemizi düşürmemek amacıyla şubelerimizden bir tanesinin de Kadıköy semtinde bulunmasına karar verdik, bu sayede kalitemizi korumakla beraber yükseltmişte olduk. Artık kendinizi bizlere yani en iyi hizmetimiz olan Kadıköy Evde Masaj, hizmetine bırakın ve arkanıza yaslanın. Bundan sonrası tamamen bizlerle beraber çalışan masözlerimizi ilgilendirmekte, sizleri rahata kavuşturmak için ellerinden geleni yapmaktalar.

EVDE UYGULANAN MASAJ TÜRLERİ

  • Kadıköy Evde Masaj, hizmeti ile evde uygulanan masaj türleri hangileridir? Bir Bakalım;
    İlk olarak, Kadıköy masaj salonumuzda da yaptırabileceğiniz masaj olan Yağ uygulama yöntemi ile yapılan masaj bulunmaktadır. Bu masaj yöntemi ile özellikle bel ağrılarınız başta olmak üzere bütün vücut üzerinde etkilidir.
  • İkinci olarak, Sadece el yöntemi kullanılarak yapılan masaj yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntem yağ kullanmak istemeyen müşterilerimiz için uygulanmaktadır, diğer yöntemler kadar oldukça etkili bir yöntemdir.
  • Son olarak, ek hizmetler dahilinde bulunan özel bölgeler için uygulanan masaj yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntem de masöz tarafından ek hizmetlerde sunulmaktadır, sizin talebinize göre uygulanmaktadır.

İNDİRİMLİ MASAJ GÜNLERİ

Masaj salonumuz oldukça fazla tercih edilen salonlar arasında yer almasını sağlayan müşterilerimize özel fırsatlar sunmaya karar verdik. Bunlardan bir tanesi ise İndirimli Masaj Günleri olmaktadır, dileyen müşterilerimiz bu günlerde ek indirimli fiyat çerçevesinde evde masaj hizmetimizden faydalanabilmektedir. İndirimli Masaj günleri ise; Hafta içi Salı ve perşembe günleri olmaktadır, müşterilerimiz bugünlerde evde masaj isteği bulundukları zaman ücretlerde ek indirim salonumuz tarafından sağlanacaktır. Sizlerde Salı ve perşembe günlerinizi ajandalarınıza ya da telefonlarınıza unutmamak için kaydedin ve indirimli günlerimizden doya doya faydalanın. Daha fazla indirim kazanmak isterseniz bizleri dilediğiniz alandan takip edebilir ve anlık olarak öğrenebilirsiniz.

 

 

Listing ID: 6695ef1e2080e049

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

masöz ilanları