Welcome, visitor! [ Login

 

Özel Sıcak Taş Masajı

  • Listed: 5 Mart 2024 15:23
  • Expires: 42 days, 6 hours

Description

İstanbul Özel Spa Masaj Merkezi Organizasyon ve Sektör olarak vücut masajı sağlamaktayız. Günümüzde bu alandaki hizmetlerini arttırmak amacıyla, deneyimli ve profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir özel hizmet veriyoruz. Özel Spa Masaj Merkezi Organizasyonun hedefi, İstanbul’daki sakinlerimize veya Şehir dışından gelen veya özel olarak yurt dışından gelen misafirlerimize en kaliteli vücut masajı hizmetinden faydalanmalarını sağlamaktır.

En öncelikli uygulamalarımızdan biri profesyonel vücut masajı hizmetleri sunmaktır. Özel Spa Masaj Merkezi Organizasyon  müşterinin yeterli rahatlamaya ihtiyaç duyduğunda bu hizmetleri aktif olarak erişebilmesine imkan sağlamak için Özel Spa Masaj Merkezi Organizasyon ; son teknoloji ekipman ve makineleri ile donatılmıştır. Ekibimiz her zaman kişiye özel çözümler üretmektedir. Müşterilerimiz daha konforlu bir ortamda masaj hizmet alabilmesi için her türlü özellik taahhüt eder.

Kısacası, Özel Spa Masaj Merkezi Organizasyon Spa, Bolu’daki masaj salonlar arasında kendisini kanıtlamıştır ve kaliteli hizmet, ekonomik fiyat, arasında mükemmel dengeyi yakalamıştır. Kusursuz oksijenleme sistemi ile müşterilerimize keyifli bir ortam sunmayı ve ihtiyaçlarına yakın çözümler üretmeyi amaçlayarak istanbul avrupa ve anadolu yakalarında vazgeçilmez bir servis haline gelmeyi hedefliyoruz.

Bu arada sizlere masaj merkezimize özel uygulamalarından olan sıcak bir masaj yöntemimizden söz etmek istiyoruz…

Sıcak taş masajı

Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. İstanbul masaj terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak narin vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masajı için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masajından daha pahalıdır.

  

41 total views, 1 today

  

Listing ID: 46465e7360fd4195

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.