Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul Masaj Salonları

  • Listed: 9 Mayıs 2022 21:00
  • Expires: This ad has expired

Description

Kaplan gözü genelde kahverengi üzerine altın sarısı rengi olan bir kristaldir. Ancak kızıl, krm, mavi ve siyah renklerde de bulunabilir. Bağımsızlık taşı diye de anılır. Buna sebep, taşın kendisini üzerinde bulunduran kişileri başka insanlara karşı daha az bağımlı yaptığına inanılmasıdır. Bu özelliği ile ikili ilişkileri zedelediği gibi, iş hayatında da ortaklıkları sona erdirebilir. Bu sebepten çelişkili bir taş diye de adlandırılabilir.

Sindirim sistemi bozuklukları bu taş sayesinde giderilebilir. Dalak, pankreas ve kolon hastalıkları için faydalıdır. Enerji verdiği gibi kişilerin olayları net algılamasında etkisi büyüktür. Kaplan gözünün bir özelliği de nazardan koruduğuna inanılmasıdır. Duygusal bakımdan dengeleyici olması, inatçılığı azaltmaya başlamıştır. Kişinin olayları daha net anlaması, karşısındaki kişiye bağımlı olmasını daha güç bir hale getirmiştir.

Bu taşı İstanbul masaj salonlarında kullanan pek kişi yoktur. Çünkü bu taşı kullanan masaj salonu olursa müşterilerinin bir daha geleceğine ihtimal vermemektedir. O yüzden İstanbul masaj salonları arasında bu taşı kullanan bir masaj salonu bulmanız imkansıza yakındır.

Listing ID: 61262795eb169d7d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.