Welcome, visitor! [ Login

 

Masaj ve diyet ile sağlıklı yaşam

  • Listed: 15 Mart 2024 04:47
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Avrupa Yakasında Kurulan Firmamız Diyetisyen Hülya Gigi olarak, Taksim ilçesinde, sağlık alanında hizmet etmekteyiz. 13 yıldan bu yana sağlık sektöründe en güvenilir ve doğru çözümler sunan diyet uzmanları olarak, her bireye özelleştirilmiş programlar hazırlamaktayız. Uzman desteğimiz ile siz de istediğiniz gerçek formu yakalayabilir, vücut kompozisyonu için doğru başlangıca sahip olursunuz. Sağlıklı beslenme alışkanlığınızı geliştirmek, kilonuzu nasıl koruyabileceğinizi öğrenmek ve genel sağlığınızı artırmak için terapistlerimiz aracılığı ile tavsiyeler veririz.

Bir diyetisyen ile çalışmanın en büyük faydası opsiyonel yemek yemeyi öğrenmek ve hareket edebilirsiniz. İstanbul Spa masaj Uzman ekibimiz size kişiselleştirilmiş ve doğru yolu tavsiye ederek yardımcı olacaktır. Size zararlı karbonhidratlardan kaçınma, yeterli protein tüketimi ve midenize ve metabolizmanıza uygun diyetin sipariş etmesi vb ya da sizi tatmin edici bir diyet rejimi sunarken diyet dengesini sağlayacağız.

Uzman ekibimiz, mesleki tecrübeleriyle birlikte modern bilimsel yaklaşımlarımız sayesinde sizlere nihai ifadeyi verebiliyoruz. Yeterli miktarda ve doğru beslenmenin etkisine odaklanarak, ömür boyu sağlığınızı koruma amacıyla çözümler üretiyoruz. İçeriğimizde kulaktan dolma bilgiler yerine, bilimsel olanaklarla kanıtlanmış bilimsel temelli tavsiyeler sunuyoruz.

Kurumsal vizyonumuz; Diyetisyen Hülya Gigi, sağlıklı beslenme alışkanlıklarını desteklemek, her bireyin isteklerini bulmak ve kişisel ilerlemeleri başarıya taşımak. Bireylere özel hedef belirlemeler yaparak onların amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmak, onların güncel durumlarını uygulamalı modeller ile ortaya çıkarmalarına ve yaşam kalitelerini geliştirmelerine destek olmak.

Biz Diyetisyen Gece terapisti olarak, sağlık alanında modern yaklaşımlar ve motivasyon eksenli destekler sunuyoruz. Dönüşümü destekleyen stratejik konseptlerimizle, motivasyonu arttırarak istenilen sonucu garanti ettiğimizi söylemekten mutluluk duymaktayız.

istanbul masöz dünyası

detaylı bir diyet ve masaj programınıza başlamak için bizimle irtibata geçin! Diyet programlarımızın yanında sizlere  özel spa masaj uygulamaları da öneriyoruz. Özel İstanbul Masaj yapmak bir yandan özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama için metabolizma hızlandırıcı etki oluşturur. Diğer yandan da fazla yağlanma ve selülit sorunu olan bölgelerin tespit edilmesine yardımcı olur. İstanbul Masaj ile birlikte kullanılan bir takım aromatik bitkisel yağlar selülit tedavisi için kullanılmaktadır. İstanbul masaj yapmanın özellikle zayıflamak için çok farklı uygulama yöntemleri bulunmakla birlikte daha çok zayıflama ve masaj aletleri ile veya el ile masaj şeklinde iki ana gruba inceleyerek ayırmak mümkündür. Ayrıca üçüncü bir masaj yöntemi olarak bu iki grubun karma uygulaması ile yapılan masaj yöntemi de sayılabilir. Lenf drenaj yöntemi gibi modern yöntemler de bölgesel zayıflamak için faydaları olan bir masaj türü olarak aklınızda kalabilir.

Masaj nasıl yapılır?

İyi bir masaj seansı geçirerek zayıflama ve bölgesel incelme amaçlarınıza ulaşabilmeniz için her şeyden önce iyi bir masaj uzmanına ihtiyacınız var anlamına gelmektedir. Masör veya masöz tarafından adı verilen masaj uygulamasını yapan kişinin el mahareti ve hassasiyeti ne kadar iyi ise cilt altı dokuları ve kasları hissederek kan dolaşımını artıran etki oluşturması o derecede kolay olmaktadır.

  

156 total views, 1 today

  

Listing ID: 29565f3ce513d858

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.