Welcome, visitor! [ Login

 

MALTEPE EVDE MASAJ

  • Listed: 30 Haziran 2020 10:22
  • Expires: This ad has expired

Description

Maltepe ilçesinde Yeni Masaj Salonu şubemiz ile tekrar sizlerin hizmetindeyiz. Birçok semtte yer alan masaj salonlarımızın özel olarak sunduğu evde masaj hizmeti oldukça beğenildi, sizler tarafından bizlerde bunu İstanbul’un her yerine taşıma konusunda ilerlemeye devam ediyoruz. Maltepe Evde Masaj, hizmeti ile artık oldukça fazla bir şekilde rahat edecek ve rahatlığın konforunu en üst seviyede yaşayacak. Diğer ilçelerde olduğu gibi Maltepe ilçemizde de bu hizmetin oldukça beğenileceğine ve birçok vatandaşımız tarafından kullanılacağına bizler inanıyor ve güveniyoruz, bu yüzden Maltepe semtine de geldik. Artık Hafta İçi yorgunluğunuzu atmak için Evde Masaj hizmetimiz ile sizlerden gelecek telefonları ve randevuları bekliyoruz.

EVDE MASAJ HİZMETİ NASIL UYGULANMAKTADIR?

Değerli Maltepe ilçesinde yaşayan vatandaşlarımıza Evde Masaj hizmetimizi nasıl uyguladığımız hakkında bilgilendirme yapmak istedik.

  • Öncelikle sizler bizlerden randevu bulunduğunuz takdirde Masözümüz kısa bir süre içerisinde sizlerin evine ulaşıyor ve masaj alanı kurulumunu tamamladıktan sonra masaj işlemine geçiyor.
  • Daha sonra, sizler masaj için hazırlandıktan sonra rahat bir şekilde uzanıyorsunuz ve masözümüz masaj işlemine başlıyor. Dilerseniz masözümüz sizlerin doğrultusunda hareket edebilir veya kendinizi masözümüze bırakabilirsiniz.
  • Tercihinize göre masaj yöntemleri masözümüz tarafından talep ettiğiniz süre kadar iyi bir şekilde uygulanmakta ve sizler bu şekilde %100 rahatlama durumuna geçmektesiniz.
    Son olarak, masaj bitiyor ve sizler rahatlamış bir şekilde gününüze devam ediyorsunuz.

MASAJDAN SONRA TAVSİYELER

Maltepe Evde Masaj, hizmeti ek olarak müşterilerine tavsiyelerde bulunmaktadır. İşte Salonumuz tarafından sizlere özel tavsiyeler;

  • Masajdan önce duşa girmemenizi özellikle tavsiye ediyoruz çünkü masaj esnasında vücudunuz terleme gibi olaylar geçirebilmektedir. Bu nedenle masözümüz masajı bitirdikten sonra Duşa girmeniz sizlerin yararına olacaktır ve kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.
  • Masaj esnasında kendinizi kasmamanız yine sizler için daha iyidir çünkü kasılan vücutlarda yapılan masajlar etki etmemektedir. Zaten masözlerimiz tarafından vücudunuz rahat bırakılmaya çalışılacaktır fakat sizlerin tamamen pasif olmanız yine de gerekmektedir.
  • Bu tavsiyelere uyduğunuz zaman masaj sonunun mükemmel olacağınız sizlerde göreceksiniz, bu yüzden mutlaka sizlere özel bahsettiğimiz tavsiyelere uyunuz.
Listing ID: 2795efb100cda238

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.