Welcome, visitor! [ Login

 

Masaj Uzmanı Masöz Bayan

  • Listed: 20 Ekim 2022 21:50
  • Expires: This ad has expired

Description

Spa Masaj Süreleri
Masaj salonlarının verdiği hizmetten daha kalitelisini ve sağlıklısını veren spa merkezleri, bu konuda en iyi salonlar olarak tanımlanırlar. Çünkü masaj hizmeti, sadece sağlık amaçlı olarak felsefesine uygun bir şekilde yapılmaktadır. Her masaj için farklı süreler olabilmektedir. Spa masaj süreleri, müşterinin yapacağı tercihe ve masajın türüne göre farklılık gösterebilir.
Masaj Süresini Ayarlayın
Kadıköy vip masaj salonlarında birçok farklı süre opsiyonu olabilmektedir. Bu noktada en kısa süren masaj yaklaşık olarak yarım saattir. Sizlere sunulunan gerçek vip masajın ve Bunun yanı sıra 40 dakikalık geçen bu süren kısa masaj türleri de bulunmaktadır. 1 saat ve daha fazla alabilmek için isteğinizi açık bir şekilde belirtmeniz gerekmektedir. Çok uzun süreli masajlar da bulunmaktadır.
Önemsiz gibi görünsede sizlere sunulacak bu masaj türlerinden spa salonunun uzman masaj terapistleri vücut bölgelerine uygulayacağı yoğun baskı ve özel kremlerle yapacağı masajlar size çok iyi geleceği kesin ve kanıtlanmış bir durumdur. Dikkat etmeniz husus ise masajı yapan kişi veya kişilerin gerçek bir masör/masöz olmalarını öğrenebilmenizdir.

Listing ID: 3686351c270bd92d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.