Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul Medikal Spa Termal Masaj

  • Listed: 28 Şubat 2024 05:42
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Medikal Spa Termal Masaj Salonu 2007 yılında İstanbul Anadolu yakasında kurulmuş, profesyonel masaj sektöründe hizmet veren bir markadır. Bizi farklı kılan kişisel ilgi, uzman kadrosu ve sağladığımız sunduğumuz hizmetin mükemmelliği ile Maltepe de özel hizmetlerimiz ile öne çıkmaktayız.

İstanbul Medikal Spa Termal Masaj Salonundan aldığınız hizmetler arasında;

spa masajları, topuk masajları, tam vücut masajları, Medikal Masaj, Klasik masaj terapileri, derin doku masajı ve hot stone tedavisi gibi özel terapiler yer almaktadır.

İstanbul Medikal Spa Termal Masaj Salonu olarak, sizlere en iyi hizmeti sunmak her zaman ilkemiz olmuştur. Tüm hizmetlerimizde son teknolojiyle donatılmış özel ekipmanlar kullanmak ve rahatlığınızı en üst seviyeye taşımak bizim için önceliğimizdir. Profesyonel masaj uygulamalarının keyfini çıkarın!

Hizmetlerimizden yararlanmak için Medikal Spa Masaj Salonumuza bekliyoruz. Mutluluğu hissedeceğiniz her anın tadını çıkarın. Bizimle olun ve mükemmel masaja yakınlaşmaya başlayın. İstanbul Medikal Spa Termal Masaj Salonunun özel uygulamalarının keyfini çıkarın!

Medikal Masaj Uzmanının Farkı Nedir?

Maltepe Medikal masaj terapistlerinin işi genel bir masaj terapistininkinden farklıdır. Tıbbi masaj terapistleri, yaralanmaları eklem ya da kas işlevini geliştirmeye veya kan dolaşımını artırmaya odaklanan bir teknik uygular ve ileri eğitim ve deneyime sahip olmalıdır. Genellikle hastanelerde veya kliniklerde çalışan ve hastalarına vermeleri gereken özel masaj tedavisinin türü konusunda bir doktordan talimat alabilirler.

Öte yandan, genel masaj terapistleri müşterilerine rahatlama sağlamak amacıyla özel merkezlerde çalışırlar. Medikal masaj terapisti olarak benzer teknikler kullanabilirler ve hatta uyguladıkları yöntemlerle bazı kronik ağrıları hafifletebilirler. Ancak genel bir masaj terapistinin asıl amacı tıbbi bir durumu tedavi etmek değil, stresi azaltmak ve müşterileri için rahatlamayı sağlamaktır.

Maltepe Profesyonel Medikal Masaj Nasıl Uygulanır?

Tıbbi masaj terapisi, ağrılı veya gergin kasları gevşetmeye, sinir ağrısını hafifletmeye, tetik noktaları serbest bırakmaya, kan dolaşımını artırmaya ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur.

Profesyonel Medikal Masajın Diğer Masaj Türlerinden Farkı Nedir?

Medikal masaj dışında yapılan diğer masajlar gevşemeye daha odaklı olurken, medikal masajlar kas gerginliğini giderme de daha etkili olur.

  

114 total views, 1 today

  

Listing ID: 9465deb4da59bec

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.