Welcome, visitor! [ Login

 

MASAJ HAKKINDA

  • Listed: 9 Temmuz 2020 10:04
  • Expires: This ad has expired

Description

Günlük yaşamın monotonluğuna, koşuşturmacasına yenik düşen vücudunuzun tekrar zinde ve arınmış olmasını istemez misiniz? Mutlu son masajı ile size kendinizi evinizde hissetmenizi sağlayacak Beylikdüzü masaj salonu hizmetinize hazırdır. Hem unutmamalısınız ki bütün hastalıkların kaynağı stres ve olumsuz düşüncelerdir. Siz de sağlığınıza ve bedeninize önem veriyorsanız alanında profesyonel masör ya masözlerimizi tercih edebilirsiniz.
Masaj hizmetleri ve faydaları şunlardır:

Saunada ve hamamda masaj yapma keyfi

Dört El Masajı:İki tane profesyonel masaj uzmanı birlikte aynı seansta yer alır. Dört el masajında talebe göre masör ya da masöz tercih edilebilir veya bir masör bir masöz isteyebilirsiniz. İki kişi sistemli olarak birbirine uyumlu şekilde masaj yapar ve mesajda özel aromatik yağlar ve bitki özleri kullanılarak kişinin sırt kısmında kalp kısmında da özel teknik masaj hareketleri ile kan dolaşımını hızlandırılması sağlanır. Ayrıca sinir sisteminin kilit noktalarına bası yapılarak kişi gevşer ve rahatlar.

Derin Bağ Doku Masajı (DeepTissue): Bu masaj doktorun önerdiği program eşliğinde kronik ağrısı olan, adele gerginliklerinde birden fazla seans şeklinde uygulanır. Derin bağ doku masajı sorunlu bölgelere masaj hizmeti veren profesyonel terapist tarafından yavaş bir şekilde ve derin basılar uygulanarak yapılmaktadır. Ayrıca yaş ilerledikçe ortaya çıkan kireçlenme rahatsızlıklarının da giderilmesinde de uygulanmaktadır.

Bölgesel Sırt Masajı: Yaklaşık olarak 20 dakika süren sadece sırt, ense ve omuz bölgesine yönelik yapılan masajdır. Omuz bölgesindeki tutulmalarda ya da ağrılarda birkaç seansta fayda sağlamaktadır.

Spa Masajı:Bu masaj kişiye dinlenme ve rahatlama sağlamasına yönelik vücudun belirli bölgelerine taş konularak yapılır. Spa mesajında kesinlikle gergin olmamanız ve masajınız için randevu saatinden önce gelip duş almanız gerekir. Bunun dışında mutlaka masaj başlamadan 15 dakika önce gelip hazırlanmanız gerekir. Masaj sırasında gündelik hayattaki sorunlardan uzaklaşıp anın keyfini çıkartmanız önemlidir. Ayrıca telefonlarınızı da masaj esnasında yanınızda bulundurmamanız önemle rica edilir. Vücudunuzun herhangi bir yerinde bir sağlık sıkıntısı var ise bunu masajdan önce kesinlikle demenin masaj hizmeti veren terapistimizi bu konuda uyarmanız gerekmektedir. Spa masajı rahatlatıcı müzikler eşliğinde yapılmakta olup kişinin zihinsel yorgunluğunun da giderilmesi amaçlanmaktadır.

Listing ID: 4685f0626cb8ba72

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

masöz ilanları