Welcome, visitor! [ Login

 

Mutlu son masaj salonu

  • Listed: 13 Eylül 2022 22:53
  • Expires: This ad has expired

Description

Spor Masajı İşe Yarar Mı?
Düzenli spor yapan kişilere düzenli masaj yaptırmaları önerilir. Bu sizin için en iyisi olacaktır. Masaj ile vücutta bulunan yumuşak dokular çeşitli şiddetteki baskı uygulamaları ile manipüle edilir. Bu masajlar sadece kaslarınıza etki etmez. Özel teknikler ve uzman eller tarafından yapılan masaj sonucu, tendonlara etki edilebilir. Bununla birlikte bağ dokularına hatta fasyaya bile ulaşılabilir. Fasya kasları saran lifli ve bağlayıcı bir dokudur.
Çoğu profesyonel futbolcu düzenli olarak spor masajı yaptırmaktadır. Bu durum da etkisinin ne denli güçlü olduğunu gözler önüne serer. Spor masajı performansı arttırır. Benzer şekilde ayrıca sakatlanma gibi çeşitli risklerin de ortadan kalkmasını sağlar.
Faydalı Bir Masaj
Mutlu son masaj salonu arayan bazı kişiler özellikle sporla yakından ilgileniyorsa, spor masajı tercih etmek isterler. Bu konuda masaj salonumuzun uzman ekibi yardıma hazırdır. Masaj salonu tüm hizmetleri müşterilerine verebilecek bir profesyonellikle çalışmalıdır.
Düşünün, sporcusunuz ve sakatlanmak tüm kariyerinizi bitirebilir. Bu durumda spor masajının ne denli önemli olduğu da daha rahat anlaşılır hale gelir.
Maliyetsiz Sağlıklı Masaj
Ucuz masaj salonu arayanların ihmal etmemesi gereken önemli konu sağlıklı bir hizmet alabilmeleridir. Masajın etki edebilmesi için doğru uygulanması gerekir. Bu sadece fiziksel değil aynı zamanda kişilere psikolojik bir etki de sağlar.
Bu masajın kişiler üzerindeki etkilerini sıralayalım:
Öncelikle terapötik etkileri söz konusudur ki, bu etki mekaniktir ve hislerle ilgilidir.
Mekanik etkiler oldukça önemlidir. Örneğin kan dolaşımının hızlanması mekanik etkiler arasında sayılabilir. Kişi sakatlanma yaşadıysa şişlikler masajla inebilir.
Bazen de kaslar sıkılaşır. Benzer şekilde dokularda da kasılmalar mevcut olabilir. Masaj ile esneklik sağlanır.
Bölgesel olarak kan akışı da arttırılabilir. Bu nedenle iyileşme süreci hızlanır.
Kişilerde kas spazmları mevcutsa veya huzursuzluk varsa, kasların esnetilmesi sağlanır ve böylece hamlık giderilir.
Bu etkilerden de görüldüğü gibi spor masajı oldukça önemlidir ve spor ile uğraşanların düzenli yaptırmaları gerekir. Fizyoterapistlerin de uyguladığı bu masaj için sakatlanma durumlarında daha profesyonel destek almak gerekir. Ancak klasik spor masajı için bizimle iletişime geçip randevu alabilirsiniz.

Listing ID: 979632109e84dcab

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.