Welcome, visitor! [ Login

 

İlayda İle Çekmeköy Evde Masaj

  • Listed: 28 Eylül 2020 09:48
  • Expires: This ad has expired

Description

Çekmeköy evde masaj yaptırmak isteyen herkese merhabalar. Hiç şüphesiz ki belirli aralıklarla mesaj yaptırıyorsanız, bugüne kadar birçok masaj ilanı okumuşsunuzdur. Okuduğunuz bu ilanı da bugüne kadar gördüğünüz ilanlar gibi kabul edebilirsiniz. Ancak uygulama aşamasında kesinlikle benden alacağınız masaj hizmetinin büyük farklılıkları olduğunu çok kolay bir şekilde göreceksiniz.

Sertifikalı bir masöz olsam da, bu sertifikanın bir işte yeterli tecrübe sahibi olup profesyonel hizmet vermek için yeterli olduğunu düşünmüyorum. Bir işte yetkin olmak ve en iyi şekilde hizmet sağlayabilmek için, öncelikle tecrübe şarttır. Ben de 5 yıllık bir masaj tecrübesi ile bu yetkinliğe sahip biriyim. Neredeyse tüm masaj teknikleri konusunda tecrübe sahibi olup, özellikle bu tekniklerin bir kaçında profesyonel düzeyde deneyim sahibi olduğumu kesinlikle söyleyebilirim.

Benden hizmet almaya başladığınız andan itibaren, masajın vereceği muhteşem rahatlığı hemen hissetmeye başlayacaksınız. Zaten yapılan amatör mesajlarda insana belirli bir rahatlık sağlamaktadır. Ancak profesyonel yapılan mesajlarda, bu rahatlığın etkileri aylarca sürerek masaj yaptıran kişinin iş ve sosyal hayatında daha dinç olmasını sağlamaktadır.  Sağlıklı ve harika bir masaj deneyimi yaşamak istiyorsanız, beni evinizde birkaç saat misafir ederek üst düzey hizmetlerimden faydalanabilirsiniz. Sizlere kesinlikle memnun kalacağınız muhteşem bir hizmet sağlayarak, aylardır zinde ve dinç olmanızı temin edebilirim.

Hakkımda

İsmim İlayda. 63 kiloda 171 boyunda biriyim. Yaşım 33. Çekmeköy ve İstanbul evde masaj hizmeti almak isteyen bay bayan herkes hiç çekinmeden benimle irtibat kurarak, kolaylıkla randevu alabilirler.

Listing ID: 145f70600a8f516

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.