Welcome, visitor! [ Login

 

Klasik beslenme yaklaşımlarının ötesine geçmek

  • Listed: 24 Mart 2024 20:58
  • Expires: 61 days, 6 hours

Description

Uzman Diyetisyen Ve Terapist Merkezi 23 yıllık deneyimleri ile diyetisyen ve terapistlik hizmeti sunmaktadır. Aile hekimliğinden doğal tıbbı masaj uygulamalarına, çocuk sağlığından süt annelerine ve piyasada hiç olmadığı kadar detaylı masaj uygulamaları ve kişiye özel psikolojik destek vermektedirler.

Terapist Berna Balçık, Klasik beslenme yaklaşımlarının ötesine geçerek onu kişiselleştirmesi gereken çözüm aramaya her zaman açık olan kliniğin Referans laboratuvar ile dünya standartlarında çalışmalar gerçekleştirmesini sağlamaktadır.

Doktoru tarafından hazırlanan beslenme programları ile bireysel test sonuçlarını değerlendirerek hepimizin ihtiyacı olan enerji oranı doğru şekilde elde edebilmek mümkündür.

Uzman Diyetisyen Terapist Berna Balçık farklı alanlarda online eğitimler ve seminerler vermekte olup, Kalori yakma Savaşı adlı kitabı ile yaşam yoğunluğu ve sağlıklı beslenme konularında danışmanlık vermektedir.

Gelişen teknoloji ve ileri düzey analiz imkanı sayesinde; daha kolay, zevkli ve nefes alır hale gelen sağlıklı beslenme ve masaj denemeleri Uzman Diyetisyen ve Terapist Berna Balçık tarafından her yaştan insana sunulmuştur.

Kendi kimliği, becerileri ve potansiyeli elinde taşıyan bireylerin kendi toplumlarındaki sevdiği ve başarmak istedikleri şeyleri elde ettikleri zaman onu ve ekibini tebrik etmek bir borçtur.

Terapist Berna Balçık, Sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo vermek isteyenler ve özellikle bölgesel kilo problemleri olanlar bölgesel zayıflama masajları ile şikayetlerinden kurtulması mümkün müdür?

İstanbul Masaj uygulamaları, diyet ve spor gibi kilo kontrolü programlarıyla birlikte kullanıldığında, bunların etkisini ciddi anlamda arttırır. Bölgesel olarak yağ yakılmasını hızlandırır ve bölgenin toparlanmasına yardımcı olur.

Terapist masöz diyetisyen

Avrupa yakası istanbul masöz

Terapist Berna Balçık, Masaj uygulaması çıplak elle, bazı aletler kullanarak ya da hem elleri hem de aletleri kullanarak gerçekleştirilebilir. Bu uygulamaların çoğu zaman bir başkası, hatta uzmanlar tarafından uygulanması önerilir. Ama kimi basit uygulamalar evde kendi başına da yapılabilir.

Uzun yıllardır, çok çeşitli sorunlarla başa çıkmak için masaj teknikleri kullanılıyor. Terapist Berna Balçık, Baskılı hareketler uygulayarak bölgedeki kasları, deri altı yapıları, dolaşım sistemini uyarmak bölgenin canlanmasında etkili oluyor. İstanbul Masaj hareketleri ile uygulanan bölgede kan dolaşımı hızlanıyor, damarlar uyarılarak dokulara kan akışı arttırılıyor. Terapist Berna Balçık, Böylece bölgede oluşan kimi sorunlara çözüm sağlanabiliyor.

Terapist Berna Balçık, Bölgesel zayıflamanın hızlanması ve selülit gibi sorunlarla başa çıkmak için masaj tekniklerinden faydalanılabilir. Ovma hareketleri, kontrollü darbeler ile bölgede kan dolaşımı arttırılır. Böylece bölgesel olarak zayıflama ve selülitlerde azalma yaşanır. Masajın kendi kendine uygulanması da ek olarak enerji harcanmasına neden olur. Böylece daha fazla kalori yakılır.

Asırlar boyunca olsa gerek tedavi, rahatlama amacıyla masaj uygulamaları oldukça yaygın şekilde uygulanıyor. Hem psikolojik hem de bedensel etkileri bilimsel olarak ta kanıtlanmış bu uygulamaların anında hissedilen sayısız faydaları mevcuttur.

  • İstanbul Masaj uygulamaları toplardamarda kan dolaşım hızını arttırır. Böylece yumuşak dokulara giden oksijen düzeyi artar ve dokular daha iyi beslenir.
  • Uygulanan bölgede ten yüzeyinin gergin ve düzgün olmasını sağlar. Deri yüzeyini gençleştirir.
  • Dolaylı olarak, sinir sistemine olan olumlu etkileriyle çeşitli organların işlevine fayda sağlar.
  • Lenfler üzerine etkisi vardır. Bunların dolaşımını iyi yönde etkiler ve toksin maddelerin atılmasını kolaylaştırır.
  • Masaj bilinçli yapıldığında çeşitli ağrı ve krampların engellenmesinde etkili olur. Terapist Berna Balçık, Bağırsak hareketlerini düzenler ve sindirim sistemini rahatlatır ayrıca uyku düzensizliklerinin çözümünde de kullanılan masaj teknikleri, derin bir rahatlama sağlar ver böylece kaliteli bir uyku için yardımcı olur.

  

30 total views, 1 today

  

Listing ID: 275660073a8cbfad

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.