Welcome, visitor! [ Login

 

Kadıköy Masöz

  • Listed: 26 Nisan 2022 21:25
  • Expires: This ad has expired

Description

Kadıköy’e Yolunuz Düşerse Sizi De Bekleriz
Tesis olarak bizim amacımız İstanbul’un dört bir yanına şubeler açarak kaliteyi düşürmek değil tek bir noktadan Bütün İstanbul’a en iyi hizmeti götürebilmektir. Doğal olarak bunu nasıl başarıyorsunuz diye sorular gelecektir. Aslında sistem çok basit direk bize bağlı çalışan personelimizin dışında anlaşmalı olduğumuz masör ve masözlerle evde masaj hizmetine başladık, personelimizin yetişemediği noktada beklemek istemezseniz, gerekli kriterleri geçmeyi başaran anlaşmalı olduğumuz ekstra ekibimizle hizmetimizi İstanbul’un dört bir yanına götürüyoruz. Kadıköy masaj salonu içerisinde 6 adet konforlu masaj odası ve altı masöz bayan sürekli hizmet vermek için hazır durumda bekler.
Kadıköy’e yolunuz düşerse, hem bizimle tanışmak için, Hem de masaj Yaptırmak için tesisimize bekliyoruz. İstanbul masaj bu uygulama ile şimdiden çok yoğun bir talep ile karşı karşıya kaldı, inanın bizde böyle bir ilgi görmeyi beklemiyorduk. Aslında ne kadar çok kişi evde masajın keyfini yaşamak istiyormuş ama hizmet alamıyormuş. Gelen olumlu tepkilerden dolayı kadromuzu her geçen gün genişleterek seanslara daha fazla sayıda kendi personelimizi yollamayı amaçlıyoruz. En yoğun talep gören ve ayın elemanı olan personelimizi size tanıtmak istiyoruz.
Ayın Elemanı Masöz Bayan Ceyda
Merhabalar, ben Çiğdem, 25 yaşında, esmer tenli şekilli hatlara ve ince bir bedene sahip olan bir masözüm. Sizlerin sayesinde bu ay ayın elemanı olmayı başardım. Bunda evde masaj hizmeti vermemin ya da masöz bayan olmamın veya İstanbul mutlu son masaj hizmeti de veriyor olmamın bir etkisi var mı bilemiyorum ama sonuçta siz benim hizmetimden memnunsunuz, bende sizden çok memnunum. Benim seanslarımda, İsveç masajı, Firavun masajı, Thai Ayak Masajı, Taş masajı ve erotik masaj gibi çeşitli masajları alabiliyorsunuz

No Tags

474 total views, 4 today

  

Listing ID: 699626863056608d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.