Welcome, visitor! [ Login

 

İSTANBUL MASAJ SALONU ŞİŞLİ

  • Listed: 26 Haziran 2020 19:56
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul şehrinin ince ve güzel semtlerinden biri olan Şişli’ye en kaliteli masaj hizmetinin bulunması gerektiğini düşünen bizler, masaj salonlarımızın bir şubesini de Şişli’ye taşıdık ve orada hizmet vermeye başladık. Şişli semtinde yaşayan bütün müşterilerimize yakın bir şekilde hizmet vermek isteyen bizler onlara oldukça hızlı bir şekilde ulaşmak için yakınlaştık artık bu durumda sizlerin tek yapması gereken ise bizlerden hizmet talep etmek olmaktadır. Masaj salonumuz tarafından özellikle Evde Masaj hizmeti sunulmakta ve bu şekilde kaliteli bir masaj salonu olduğumuz Şişli semtinde yaşayan halkımıza gösterilmektedir. Bizler evde masaj hizmeti için sizlerin telefonlarını bekliyoruz, oldukça memnun kalacağınızın da teminatını veriyoruz.

HAFTA SONU MASAJ HİZMETİ FIRSATI

İstanbul Masaj Salonu Şişli, hizmetimizde bir artı olarak Hafta Sonu özelliği de bulunmaktadır. Peki Hafta Sonu özelliği nedir? Cumartesi ve pazar günü genellikle hafta içi çalışan kimselerin dinlendiği günler olmakta ve bizler dinlendikleri günleri masaj ile desteklemek için Evde Masaj hizmetimize Hafta sonu özelliğini koyduk. Bu sayede sizler ne zaman olduğu fark etmeksizin her hafta sonu masaj salonumuzdan evinize masözlerimizden davet edebilecek ve masaj yaptırma fırsatına sahip olacaksınız. Sadece Şişli semtinde bir tek biz tarafından sunulan bu fırsattan oldukça memnun kalacağınıza ve bundan sonra masaj yaptırmak için her zaman bizleri tercih edeceğinizi bizler biliyor ve inanıyoruz.

MASAJ TAVSİYELERİ

İstanbul Masaj Salonu Şişli, hizmeti ek olarak müşterilerine tavsiyelerde bulunmaktadır. İşte Salonumuz tarafından sizlere özel tavsiyeler;

  • Masajdan önce duşa girmemenizi özellikle tavsiye ediyoruz çünkü masaj esnasında vücudunuz terleme gibi olaylar geçirebilmektedir. Bu nedenle masözümüz masajı bitirdikten sonra Duşa girmeniz sizlerin yararına olacaktır ve kendinizi daha rahatlamış hissedeceksiniz.
  • Masaj esnasında kendinizi kasmamanız yine sizler için daha iyidir çünkü kasılan vücutlarda yapılan masajlar etki etmemektedir. Zaten masözlerimiz tarafından vücudunuz rahat bırakılmaya çalışılacaktır fakat sizlerin tamamen pasif olmanız yine de gerekmektedir.
  • Bu tavsiyelere uyduğunuz zaman masaj sonunun mükemmel olacağınız sizlerde göreceksiniz, bu yüzden mutlaka sizlere özel bahsettiğimiz tavsiyelere uyunuz.
Listing ID: 7085ef5fc3615f24

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

masöz ilanları