Welcome, visitor! [ Login

 

Mecidiyeköy Masaj

  • Listed: 12 Mayıs 2022 21:00
  • Expires: This ad has expired

Description

Mecidiyeköy Masaj, yüz yıllar öncesinden dünyanın birçok yerinde ağrılardan kurtulmak ve daha zinde bir yaşam için yaptırılan elle vücuda dokunma, ovma ve çeşitli şekillerde esnetme yöntemidir. Günümüzde ise birçok farklı ek malzemeler ve cihazlarla yapıldığı gibi eğitimini almış profesyonel masörler tarafından da uygulanmaktadır.

Masaj salonları, güzellik salonları, hastanelerin fizik tedavi bölümlerinde yer alan masaj bölümleri ve birçok büyük otelin masaj salonlarında masaj yaptırmak mümkündür. Yalnızca masaj yaptırılacak yerin hijyen kurallarına uygun olmasına, yasal olarak ilgili evrak ve belgelere sahip olmasına ve masörün eğitimli olmasına dikkat edilmelidir. Konuda uzman kişiler tarafından yapılan ve düzenli olarak uygulanan bir masaj vücuda oldukça faydalıdır.

Masaj salonu Mecidiyeköy deneyimli personelleri, hijyenik koşulları ve masaj cihazları ile hizmet vermektedir. Düzenli olarak masaj yaptırarak zinde bir hayat sürmek isteyenler için tüm masaj çeşitlerinde kaliteye önem vermektedir. Ayrıca teknolojik gelişmelere uygun olarak ek cihazlarda bünyesinde mevcuttur.

Masajın Faydaları

Son yıllarda ülkemizde de yaygın hale gelen masajın etkiler oldukça fazladır. Kişilerin her türlü kas eklem ağrılarına ve kan dolaşımına masaj faydalıdır. Masaj salonu Bakırköy hizmetleri arasında yer alan baş boyun masajı, spor masajı, medikal masaj, aromaterapi masajı ile kaliteli bir uygulama zincirine sahiptir. Aynı zamanda tıbbı olarak kanıtlanmış masajın faydalarını aşağıdaki şekilde sıralamak mümkündür.

-Kan dolaşımını hızlandırır. Dokulara kan akışının sürekli ve düzenli gitmesini sağlar.

-Sindirime faydalıdır. Kalın bağırsak hareketlerini arttırır.

-Akciğere faydalıdır.

-Bel boyun ve baş ağırlarını gidericidir.

-Zinde ve rahat bir vücut sağlar,

-Stesten kurtarır.

-Uykusuzluk ve huzursuzluk gibi durumlara iyi gelir,

-Eklemlerde meydana gelen ağrılara tedavidir.

-Felç durumlarında uygulanan fizik tedaviye ek tedavi olarak uygulanır.

Masaj Çeşitleri

Masaj yapılan uygulama şeklinde göre değişen türlerde günümüzde karşımıza çıkmaktadır. Bu çeşitlerde masaj sırasında masörün hareketleri belirler. Aynı zamanda kullanılan bitkisel yağlar da masajın yapıldığı bölgede masajın türünü belirler. Genel olarak masaj çeşitleri,

-Bel, boyun ve baş bölgesine yapılan masajlar,

-Aromaterapi masajları,

-Spor masajı,

-Medikal masajı şeklinde sıralanmaktadır.

Listing ID: 46627d5ebe85f41

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.