Welcome, visitor! [ Login

 

İSTANBUL İSVEÇ MASAJI BİLEN MASÖZ UZMAN

  • Listed: 2 Nisan 2019 07:26
  • Expires: This ad has expired

Description

İsveç masajı bölgesel olduğu gibi tüm vücuda uygulanabilir bir masaj türüdür. Masajın amaçı kas yorgunluğunu ve günün sitersini azaltma amaçlanmıştır. Günün yorgunluğundan, hücrelerin yenilenmesi için önemli bir masaj türüdür.

İsveç masajı nasıl yapılır?

İsveç masajı kayganlaştırıcı yağ sürüldükten sonra, sıvazlama yapılarak başlar el ayak ve sırt bölgelerine sıvazlama işlemi uygulanır, yerine göre tek ve çift et kullanır masajı yapan birey,

Sıvazlamanın ardından kaslara zarar vermeden kaslar bir hamur edasında yoğurulur. Kasların rahatlanaması amaçlanmıştır. Uygulayan masör veya masöz ritmik hareketler ile göstermesinin sebebi dokuyu tam kavramı ile alakalıdır. Bölgesel kızarmalar meydana gelebilir. Ancak yoğurma işlemi ile kaslar üzerindeki kan dolaşımı hızlanmakta bölgesel tıkanıklara iyi gelmektedir.

Bunun peşinden vücudun belli bölgelerine dairesel raherektler uygulanır. Bu hareket kas dokularınızı daha derinden etkilemek için yapılmaktadır. Dairesel hareketler en çok sırt bölgesinde kürek kemiği bölgesine yapılmaktadır. Doku üzerindeki kan akışını hızlandırma beklenir.

uyarıcı darbeler ile kaslan uyarılması sağlanır. Rikmik olmak üzere vücuda uygulanmaktadır. bu işlem anında kaslarda önce daralma sonra genişleme olur. ve ardından kaslar üzerinden titreşim uygulanır. Bu titreşim elle yapıldığı elektrikli cihazlar ilede yapılmaktadır. Kas spazmı çözücü ve ağrı kesici etkisi bulunmaktadır.

İsveç masajı nasıl yapılır izle

 

İsveç masajı hakkında uzman gerekli bilgileri vermektedir. Masajın  nerden başladığında ve nasıl yapalıcağı hakkında bizi aydınlatmaktadır.

İsveç masajı youtube

Yukarıdaki isveç masajı yutubeye eklemiş video haline sunulmuş bir yayıdır.

İsveç masajı faydaları

Hayat kalitesini yükseltme amaçlı bri masajdır. Bölgesel veya vücuda uygulanabilir masaj türüdür. Hücrelerin canlanması, Kan dolaşımını hızlandırır, Vücuttaki kas gerilimi azartır. İş hayatınızdaki konsantreyı artırır.

Listing ID: 8725a9175b583abd

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.