Welcome, visitor! [ Login

 

Gaziosmanpaşa Evde Masaj Hizmeti Çağla

  • Listed: 20 Ağustos 2020 09:51
  • Expires: This ad has expired
istanbul masaj salonu avrupa yakası masaj salonu internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu google masaj x masaj twitter masaj instagram masaj eve gelen masöz

Description

 

Merhaba değerli arkadaşlar ismim çağla. Gaziosmanpaşa evde masaj yaptırmak için yüksek deneyimle bir masaj terapisti arıyorsanız, sertifikalı bir masaj terapisti olarak sizlere hizmet verebilirim. Almış olduğum masaj eğitimi sonucunda farklı masaj türleri için, birçok sertifikaya sahip olarak Antalya’nın bazı turizm merkezlerinde bulunan masaj salonlarında, yönetici olarak görev yaptım.

Masaj yaparken kullanmış olduğum yağlar alanının en iyileri olup, bu yağların cilde önemli faydaları da bulunmaktadır. Kendi evinizde masaj yaptırmak, masaj salonlarına göre daha fazla rahat olmanızı sağlayacaktır. Ruh ve beden sağlığı açısından sayısız faydaları bulunan masaj tekniklerini en iyi şekilde uygulayacak kabiliyete sahip biri olarak, sizlere beklentinizin ötesinde hizmet verebilirim. Aldığınız masaj hizmeti sırasında ruhunuzun ve bedeninizin hemen rahatlamaya başladığını hissedebilirsiniz.

Masaj yapmak basit bir iş gibi gözükse de aslında doğru tekniğini uygulanabilmesi ve bunun profesyonelce yapılması oldukça önemlidir. Bu da ancak profesyonel bir masaj terapisi ile mümkün olacaktır.

Hakkımda

İsmin çağla. İstanbul Gaziosmanpaşa da yaşamaktayım. 168 boyunda 57 kiloda bakım ve temizliğine dikkat eden ve olmazsa olmazları arasında gören biriyim. 33 yaşında bir masaj terapisti olarak herkesçe beğenilen yüz ve fizik güzelliğine sahip olduğunu söyleyebilirim.

Üniversite mezunu bir masaj terapisti olarak sizlere sunacağım kaliteli masaj hizmetleri yararlanmak istiyorsanız, hiç çekinmeden benimle hemen iletişim kurabilirsiniz. Sizden ricam akşam saat 21.00 sonrasında arama yapmamınızdır.

Listing ID: 5435f3e4618af002

Report problem

Processing your request, Please wait....

One Response to “Gaziosmanpaşa Evde Masaj Hizmeti Çağla”

  1. Boyun arısı günün yorgunluğu

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.