Welcome, visitor! [ Login

 

Evrim Güzellik Ve Masaj

  • Listed: 27 Şubat 2024 15:46
  • Expires: 35 days, 6 hours

Description

İstanbul Medikal Spa Termal Masaj Salonu: Evrim Güzellik Ve Masaj Salonu, 2011 yılında İstanbul Avrupa yakasında kurulmuştur. Evrim Güzellik Ve Masaj Salonu olarak temel amacımız müşterilerine nitelikli ve profesyonel masaj hizmetleri sunmaktır. Özel tasarımlı bireysel masaj oda ortamımızda verdiğimiz hizmetler bir araya gelince, müşteri memnuniyetini artırmak ve sizlerin yaşam kalitesini arttırmak için uygun oluyor. Müşterilerimize cazip ek promosyonlar sunduk, deneyimli terapistlerimiz ile her zaman konforlu ve güvenli bir ortam sağladık.

Evrim Güzellik Ve Masaj Salonu Hizmet Politikası: Evrim Güzellik Ve Masaj Salonu, tüm müşterilerine en yüksek standartlarda hizmet sağlamayı taahhüt ediyor. Müşterilerimizden karşılıklı saygı ve sevgi le hizmet için yeni müşterilerimizi bekliyoruz ve bunun tek yolu da aynı politikaya uymaktan geçiyor. Tüm müşterilerimiz eşit ölçüde muamele yapılacak olup onların streslerini üzerlerinden atmalarını sağlayacağız. Eğer bunu sağlayamazsak, durumu derhal çözmeye çalışacağız. Ayrıca konforlu ve hijyenik bir ortamda üst düzey hizmetimizi sunduk ve bunu her zaman vermeye devam edeceğiz.

Evrim Güzellik Ve Masaj Salonu Hedefi: Evrim Güzellik Ve Masaj Salonu olarak hedefimiz müşterilerinin her sefer daha rahat bir ortama geri dönmesi ve bu ortamda her şeyin unutulmadan tekrar doğru şekilde planlandığını görmek. Bunu sağlamak için çalışıyor ve her zaman daha iyi bir hizmet için onları bekliyoruz. Evrim Güzellik Ve Masaj Salonu sadece müşterilerinin bedenlerini değil zihinlerini de rahatlatmak istiyor. Sizler için geliştirdiğimiz özel masaj uygulamalarımız arasında bulunan Prenatal Masaj uygulamasının özellikle hamile bayanlar için tavsiye ettiklerini zira hamilelik döneminde hormonsal dengesizliğin getirdiği aşırı stres dalgalarını dizginlediğini belirtiyorlar peki bu masaj uygulamasının başka etkileri var mı?

  • Kariyer Masaj Salonu Prenatal Masaj Uygulaması Nedir?

    Terapistlerimizin çoğu bu masajın vücudunuzdaki stres hormonlarını azaltabileceğini ve kaslarınızı gevşetebileceğini söylüyor. Ayrıca masaj, hamileyken çok önemli olan kan akışını artırabilir ve lenfatik sisteminizin toksinleri vücudunuzdan akıtarak en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlar.

    Hamilelik döneminde düzenli doğum öncesi uygulanacak masajları sadece rahatlamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda uykusuzluk, eklem ağrısı, boyun ve sırt ağrısı, bacak krampları ve siyatik rahatsızlıklarını da hafifletebilir. İstanbul masaj uygulamasına ek olarak, el ve ayaklarınızdaki şişliği azaltabilir, karpal tünel ağrısını hafifletir ve baş ağrıları ve sinüs tıkanıklığını azaltır. Bazı bilimsel çalışmalara göre, masaj ilaç kullanmadan da depresyonu kaldırabilir.

    Prenatal masajlar, hamilelik dönemizde geçirdiğiniz anatomik farklılıklara göre uyarlanır. Böylece klasik masajdan farklı olarak büyüyen karnınıza göre konumlandırılırsınız. Doğum öncesi yapılan masaj sırasında bacaklarınızda derin dokunun çalışmasını beklememelisiniz. Kibar basınç güvenli olsa da hamileler kan pıhtılarına karşı hassastır. Bu nedenle herhangi bir sorun oluşmaması için böyle bir uygulama yapılmaz. Bireysel masaj uygulayıcınızla da bu anlamda iletişimde kalmanız rahatlamanızı ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

  

41 total views, 1 today

  

Listing ID: 34065ddfc1a1f658

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.