Welcome, visitor! [ Login

 

özel diyet ve masaj yöntemi

  • Listed: 18 Mart 2024 15:54
  • Expires: 24 days, 9 hours
istanbul masaj masöz terapist diyetisyen X yahoo google twitter

Description

Terapist Diyetisyen Banu Ve Hülya Kaşar Kardeşler; lisansüstü derecelerinin sağlık bilimleri alanında aldığı hizmetlerle, çoğu profesyonel diyetisyen ve terapistler tarafından sunulan diyet, masaj uygulama yöntemlerini İstanbul Avrupa yakası bölgesinde hizmet veren sektör lideri konumundadır. Bireysel yaklaşımları olmakla beraber beslenme ve masaj ile sağlıklı yaşam stilini olumlu şekilde değiştirmede destek olmaktadır.

Terapist Diyetisyen Banu Ve Hülya Kaşar Kardeşlerin misyonu; zayıflamak ve sağlıklı bir yaşam sürdürmek amacıyla çoğu insanın her hangi bir şeyden ödün vermeyecek bir biçimde sağlıklı beslenmesine yardımcı olmaktır. Terapist Diyetisyen Banu Ve Hülya Kaşar Kardeşler uzun vadeli sonuçları göz önünde bulundurarak kişinin ciddi hastalıklar yaşama riskini minimize etmek üzere özel diyet ve masaj uygulama programları hazırlayarak beslenme tedavi veya yeniden sağlıklı bir yaşam elde etmek için hareket etmektedir.

Kişisel beslenme programlarının özel olarak uygulanmasında özel bilgi ve tekniklerini geliştirerek veya kullanarak, hastaların imdadına zamanında yetişmeyi hedeflemektedir. Her bir hastanın durumuna, tercihlerine ve ihtiyaçlarına göre öngörülmüş diyet ve masaj uygulama programları ve tavsiyeleri eşliğinde danışmanlık yaparken, güncel araştırmaların sonuçlarını gerçek üstü iletişim ve etkileşim kurma stratejileri ile tanışmaktadır.

istanbul masaj masöz terapist diyetisyen X yahoo google twitter

istanbul diyetisyen masöz bayan

İstanbul Avrupa yakası bölgesinde bulunan Terapist Diyetisyen Banu Ve Hülya Kaşar Kardeşler uzman diyet tavsiyesi ve masaj uygulama listesi ile doğru beslenmeyle kalıcı bir şekilde kilo verdirmeyi başarmaya çalışır. Beslenme alışkanlıklarını değiştirdikleri yerlerde, kişisel olarak verilen özel danışmanlık, programlar ve eğitim hizmetleri ile fenomenal bir terapi seansı sunmaktadırlar. Uzman bir kadrosu ile, hastalara toplumsal ve fiziki sorunları ve dengesizlikleri erken fark edebilmelerine yardımcı ve tedavilerini kendileri bile yapabilecek şekilde bilgi hizmetleri sunmayla katkıda bulunmaktadır. Kiloları ile sorun yaşayan bireylerin birçok farklı yöntemler ile bu sorundan kurtulmaları mümkündür ve masaj uygulamaları ile desteklendiğinde oldukça etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilebilir  o yüzden G5 Masajı, farklı masaj başlıklarıyla gerçekleştirilen işlemlerden birisi olan bu yöntem, selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır. Darbeli masaj olarak da tanımlanan bu aletli yöntemi sayesinde diyet ve spor ile verilemeyen inatçı yağların vücuttan atılması gerçekleşmektedir. Kilo vermenin yanı sıra; yorgunluk sebebiyle kaslarda biriken laktik asidin atılmasına da yardımcı olmaktadır.

Herhangi bir medikal müdahaleye gerek kalmadan yapılan bu etkili g5 masaj yöntemi ile vücuttaki ödem atılabilmekte ve yağ dokusu azaltılabilmektedir. Bu uygulama yöntemi zayıflama veya kilo verme yönteminden daha çok selülit azaltma veya masözler tarafından vücut şekillendirme amacıyla kullanılmaktadır. Terapist Diyetisyen Banu Ve Hülya Kaşar Kardeşler Kilo verdirme İşlemlerinde kullanılan ritmik g5 masaj cihazı ile vücuttaki kan dolaşımı hızlanmakta ve vücut toparlanmaktadır. Bu masaj vücudun her bir noktasına özel olarak uygulanabilir ancak en çok kullanılan alanlar; kalça, üst bacak, kol ve popodur. Daha etkin kullanım yeri selülittir. Bu masaj cihazının her cilt için kullanılabileceği hassas başlıkları mevcuttur. Bu uygulamayı yapan uzman kişi hastaya özel olarak cihaz başlığı kullanmaktadır. Bu uygulamadaki kullanılan g5 masaj başlığı döner hareketlere sahiptir ve yukarı aşağı olacak şekilde hareket etmekte ve hedeflenen sonucu en iyi şekilde g5 masajı gerçekleştirmektedir. Derin kan akışını tetikleyen g5 masaj aleti, vücuttaki hassas alanları rahatlatmak içinde kullanılmaktadır.

  

72 total views, 1 today

  

Listing ID: 59665f84e712e369

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.