Welcome, visitor! [ Login

 

VİP BUTİK MASAJ HİZMETİ

  • Listed: 28 Haziran 2020 13:32
  • Expires: This ad has expired

Description

Masaj salonumuz tarafından sadece özel üyelerimize sunulan masaj hizmetleri bulunmaktadır, eğer sizler bu hizmetimizden yararlanmak isterseniz mutlaka masaj salonumuza gelmelisiniz. Masaj salonumuzun en iyi masözlerinin en kaliteli şekilde hazırlanarak sunulan bu hizmetten oldukça memnun kalacağınıza bizler kesinlikle eminiz ve biliyoruz. Vip Butik Masaj Hizmeti, kısa bir süre önce hizmete girdi ve özel müşterilerimizin bütün iyilikleri tarafımız tarafından düşünülerek tasarlandı, bu şekilde oldukça güzel ve iyi bir hizmet ortaya getirilmiş oldu. Sizlerin tek yapması gereken hizmetten faydalanmak için bizlerin salonuna gelmek ya da gelmeden önce randevu almak isterseniz bizlere telefon numaralarımız üzerinden ulaşmak. Hadi bizleri vakit kaybetmeden hemen arayın.

MASAJ İÇİN NASIL RANDEVU ALABİLİRİM?

Salonumuz üzerinden masaj hizmetimizden faydalanabilmek için randevu alabilme şansınız bulunmaktadır, Randevu hizmetimiz oldukça farklı yöntemler ile de gerçekleştirilebilmektedir. İşte O yöntemler;

  • Merkezde yer alan masaj salonumuzda dilediğiniz vakitte gelerek müşteri hizmetleri alanında çalışan görevli arkadaşımız üzerinden masaj talebi oluşturabilirsiniz.
  • Dileyen müşterilerimiz ise Telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak diledikleri vakit masaj hizmeti için randevu alabilirler.
  • Vip Butik Masaj Hizmeti, fırsatından faydalanmak isteyen müşterilerimiz yine dilerlerse internet üzerinden online bir şekilde istedikleri saati ve günü seçerek kolay bir şekilde randevu talebinde bulunabilirler.
  • Yine randevu talebi sosyal medya platformları üzerinden de kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

RANDEVU AYARLAMAK OLDUKÇA KOLAY

Özel masaj hizmetimiz için randevu alabilmeniz oldukça kolay çünkü bizler sizlerin istedikleri saate randevu ayarlamasını her türlü gerçekleştirebiliyoruz. Bu hizmetimizin sizlere ek getirisi olarak dilediğiniz masözümüzü mesai saatleri içerisinde dilediğiniz zaman bir sınırlama olmadan talep edebiliyorsunuz. Masöz uygun olmasa bile ek süre verilerek sizlere en iyi şekilde hizmet vermesi sağlanıyor ve bu sayede sizler oldukça memnun kalıyorsunuz. Sizlere özel sunduğumuz bu hizmetimiz sayesinde bizler oldukça memnun kalacağınızın farkındayız ve bu hizmetten faydalanmaya devam edeceğinizi biliyoruz. Hem de her zaman en uygun fiyatlar ile çünkü bizler en uygun masaj hizmeti veren nadir masaj salonlarından biriyiz.

Listing ID: 5335ef87114374d5

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

masöz ilanları