Welcome, visitor! [ Login

 

Tunahan Spa Masaj Bali Masajı

  • Listed: 12 Mart 2024 21:23
  • Expires: 19 days, 9 hours

Description

İstanbul Tunahan Spa Masaj Merkezi 2007 yılından itibaren profesyonel masaj hizmetleri alanında etkin bir şekilde sektörde çalışmaktadır. Türkiye’nin özellikle İstanbul’un ekonomik, kültürel ve sosyal yönden aktif ve zengin olan Avrupa yakası bölgesinde kurulmuştur.

Firmamız profesyonel spa masaj hizmetlerine uzman ekibi, kaliteli cihazlar ve dünya standartlarında tedavi metotları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir. Tunahan Spa Masaj Merkezi teknolojik gelişmeleri takip eden personellerimiz, en yeni teknolojiyi her zaman kullanmaktadır. Ayrıca, bu personellerimiz, sektörün kalite standartlarına tamamen uygun özel eğitimler almıştır.

Kaliteden asla taviz vermeyen Tunahan Spa Masaj Merkezi, masaj ile başlamış iyileştirici uygulamaları geliştirme çalışmalarında kaliteli hizmetin artmasını sağlayan çözümler sunmakta ve konforu eksik etmemektedir. Güvenilirlik, sadakat ve memnuniyet odaklı yaklaşımımız ve müşterilerimize mükemmel hizmet sunma ilkemiz ile birlikte, Tunahan Spa Masaj Merkezi olarak ekstra kolaylık göstermekte, desteklemekte ve değerli müşterilerimizin tüm masaj ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyacak uç noktalarda olmaktayız. Yılların getirmiş olduğu tecrübe ile birlikte kaliteli hizmet anlayışımız, Tunahan Spa Masaj Merkezi olarak geri bildirimlerimiziz sayesinde oldukça arttı. Yeni teknolojileri altını çizerek, modernize ettiğimiz müşteri memnun edici uygulamalarla beraber uluslararası standart ve hizmet kalitesinde mükemmel hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Uzman ekibin sağladığı güven atmosferi ile birlikte, misafirperver müşteri hizmetleri ve her geçen gün gelişen çoklu spa masaj seçenekleri ile Tunahan Spa Masaj Merkezi, mevcut faydaları ve gelişmiş çözümleriyle, ihtiyaç duyulan her yerden size yüksek kalite standartlarında masaj hizmetleri sunmaktadır. Her koşulda sizin için oradayız. Spa masaj salonumuza özgün özel olarak sunduğumuz uzak doğu masaj uygulamalarından olan Balı masaj yöntemi sizler için önerilen bir rahatlama yöntemidir…

Bali Masajı Nedir?

Gerçek Bali masajı, doğu kültürünün bir sentezi olarak geliştirilen, ayaktan başlayıp tüm vücudu kapsayan, farklı teknik ve manipülasyonlarla vücudumuzun kan dolaşım seviyesini artırarak, vücudun rahatlatmasını ve yenilenmesini amaçlayan bir İstanbul spa masaj türüdür aynı zamanda uzman terapistler sayesinde refleksoloji masaj uygulaması gibi Bali masajı da pek çok kronik rahatsızlık ve semptomların tedavisi için uygulanan başarılı bir terapi tekniğidir.

Bali Masajı Tekniği Nedir?

Avrupa Yakası Bali Masaj tekniğinde masaj uygulamasına ayaklardan başlanır ve  thai masajı, İsveç Masajı, sıcak taş masajı gibi bilinen diğer vücut masajlarından farklı olarak refleksoloji  metodu kullanılarak öncelikle ayaklar üzerinden vücudun diğer organ, doku ve kemiklerine uyarılarda bulunulur ve vücudun gevşetilip rahatlatılması sağlanır.

Bali masajını diğer masajlardan ayıran diğer bir masaj tekniği ise masaja başlamadan önce vücut üzerinde meridyenlerin belirlenip enerji akışının doğru yönde gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır. İstanbul masaj yöntemi ile Kasların ve dokuların rahatlatılması amacıyla aromatik yağlar yardımı ile uygulanan Bali masajı, el teknikleri ve manipülasyonları bakımından diğer masaj çeşitlerine göre daha sert uygulanabilmektedir.

İstanbul Bali masajı tüm vücudu etkisi altına alarak, genel olarak ayaklardan başlayıp tüm sinir uçlarını gevşetip, lenf dolaşımını harekete geçirerek masajla kan dolaşımının artmasını sağlar ve vücudu zararlı maddelerden temizleyip, terapistlerin uyguladığı yöntem vücudunuzun yenilenmesine yardımcı olur. El ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak tüm vücut üzerine uygulanan Bali masajı, esnetme, germe, sıvazlama ve yumruklama gibi farklı tekniklerin sentezi ile aynı zamanda tedavi edici ideal bir masaj türüdür…

  

65 total views, 1 today

  

Listing ID: 91065f0baeb906a8

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.