Welcome, visitor! [ Login

 

Thai masajı ve tıbbi masaj

  • Listed: 20 Şubat 2024 13:03
  • Expires: 28 days, 6 hours

Description

İstanbul Termal Masaj Ve Spa Center Hakkında

İstanbul Termal Masaj Ve Spa Center, 2013 yılından bu yana bölge ve çevre halkına özel ve profesyonel masaj hizmetine gösterdiği özenle, İstanbul merkezli müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Kaliteden ödün vermeyen, profesyonel ekiplerimiz ve her türlü termal masaj hizmetleri teknolojisiyle siz değerli müşterilerimizin etkinliklerini güçlendirmek, fiziksel sağlığınızı ve rahatlamanızı kolaylaştırmak için kurulmuştur.

Hizmetlerimiz Kaçınılmazdır!

İstanbul Termal Masaj Ve Spa Center olarak teknolojinin en sonunda olduğu ve bütün dünyada uygulanacağı çok özel teknikler ile sizler eşsiz termal spa masaj hizmetleri sunan, çoğunlukla diğer masaj merkezlerinden daha kaliteli hizmetler sunmamızı sağlamaktadır. Uzman ekibimiz tarafından, sağlıklı, verimli ve şeffaf bir şekilde yürütülen hizmetlerimiz arasında, çeşitli masaj seansları, vücut şekillendirme tedavisi ve ayak bakımı da bulunmaktadır. Ayrıca, İstanbul Termal Masaj Ve Spa Center olarak geliştirdiğimiz süper özel masaj salonunu da açmıştır.

uluslar arası masöz çıtır masöz google hotmail facebook masajeve gelen escort masöz uzun boylu masöz strpitiz masöz dans

kariyer istanbul masaj salonu

Müşteri Memnuniyeti Garantili

İstanbul Termal Masaj Ve Spa Center olarak amacımız olan müşteri memnuniyetini sağlamak öncelikli temel ilkemiz olarak belirlenmiştir. Biz büyük ölçüde emin olmak için üstün spa masaj hizmet kalitesini korumaya her zaman ilke edindik. Kalite standartlarımızın yüksek olması, profesyonel zihinsel danışmanlık ve entegre hizmet hakkında bilgi sunmamızı da akıllara getirir. Müşterilerimizle her an güvenli iletişim kurmaktadır. Bu arada, müşterilerimize hijyen konusunda konforlu ve sıcak ortamlar sağlayarak ve destekleyici prosedürleri sağlar böylece masaj teknikleri genellikle eller, parmaklar, dirsekler, dizler, ön kollar, ayaklar veya bir cihazla uygulanır. Masaj uygulamalarının amacı genellikle vücut stresi veya ağrılarının tedavisine yöneliktir. Avrupa ülkelerinde profesyonel olarak masaj kürü yaptırmak üzere eğitilmiş bir kişi geleneksel olarak masör (erkek) veya masöz (kadın) olarak bilinir. Amerika Birleşik Devletleri’nde Ve Batılı Ülkeler de bu kişilere “Lisanslı Masaj Terapisti” olarak sertifikalı ve lisanslı olmaları gerektiğinden genellikle masaj terapistleri denir.

Profesyonel ortamlarda, uygulanan masaj seansları masaj salonunda kişiye özel masaj masası üzerinde uzanırken, masaj koltuğunda otururken veya yerde minder üzerinde uzanırken masaj yapılır. Masaj sektöründe İsveç usulü, derin doku, yapısal entegrasyon, tetik noktası, elle lenfatik drenaj, spor masajı, Thai masajı ve tıbbi masaj dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan birçok farklı yöntem vardır.

  

35 total views, 1 today

  

Listing ID: 32265d49255287db

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.