masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Sosyetenin Toplandığı Şirinevler Masaj Salonu

  • Listed: 19 Temmuz 2020 03:54
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul sosyetesiyle ve elit iş adamlarıyla bir arada aynı kalitede hizmetleri almak ve yepyeni bir çevreyle iletişim kurma fırsatı kaçmaz. Yeni bir çevre yeni imkanlar demektir. Salonumuz kalitesiyle İstanbul’un elit kesiminin fazlasıyla ilgisini çekiyor. Sosyetenin toplandığı Şirinevler masaj salonu yoğun günlerinde ünlüler geçidini aratmayan bir ortamı ağırlar. Tanıtımımıza bu şekilde başladığımız için tesisimizin abartılı ücretlendirmelerle hizmet verdiğini düşüneceksiniz ama aksine tesisimizde makul ücretler ile VİP hizmetler verilir. Açılışımızdan bu yana iki yıl geçti ve bu iki yıl boyunca sürekli kendimizi yenileyerek eksik yönlerimizi tamamlamaya çalıştık. Açılışımızdaki tek eksiğimiz evlere hizmet vermeyişimizdi. Birkaç ay içerisinde eksik personelimizi tamamlayarak evlere de masaj hizmetlerini götürmeye başladık.

Şu an tesis içinde de, evinizde de elit şekilde masaj hizmetimizi alabilirsiniz. lu hizmetlerin tadını muhteşem güzellerimizle yaşarken, masajın yararları aklınızdan çıkacak sadece aldığınız zevke odaklanacaksınız. Asıl amacımız masajı topluma sevdirmek ve yararları hakkında yeterli bilgiyi verebilmek. Amacımız bu olmasına rağmen, çoğu kişinin amacı masajı zevklerle birlikte yaşamak. Bizde kadromuzu her iki hizmet çeşidini verecek kabiliyete sahip bayan personellerden oluşturarak aradığınıza ulaşmanızı sağlıyoruz. Şirinevler masaj salonu, gelen her talebi ve şikayeti ciddi şekilde değerlendirerek, kısa sürede talepte bulunan müşterilerine açıklamalı olarak geri dönüş yapar. Bu ciddi yaklaşım nedeniyle tesisimizde karşılaşılan bir aksaklık hemen giderilmiş olur. Kaliteli şirinevler masözlerinden çok özel masaj hizmeti alabilirsiniz.

Şirinevler masaj salonu 12 masöz bayanı ve 7 masaj odası ile sizi rahatlatırken, kese köpük için bir mini hamama ve vücudunuzdaki toksinleri daha kolay atmanız için iki buhar odasına sahiptir. Paketlerimizi esnetebilme özelliğimiz ile paket içine dilediğiniz hizmeti ekleyip, çıkararak, kendinize en uygun paketi hazırlayabilirsiniz veya uzmanlarımızla karşılıklı görüşerek size uyacak özel bir masaj paketi hazırlayabilirsiniz. Tesisimizdeki özel ikramlarımız gün boyu ücretsizdir ve yarım saate bir sürekli ikram yapılır. Ödemelerinizi kredi kartı veya nakit şekilde yapabilirsiniz. Aylık abonelik sistemimizin detaylarını tesisimizdeki profesyonel danışmalarımızla telefonda sohbet ederek veya çayınızı yudumlarken öğrenebilirsiniz. Sosyetenin buluşma noktasında sizin de yeriniz ayrıldı, hemen arayın.

Listing ID: 645f1353920d050

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply