Welcome, visitor! [ Login

 

Şifalı Hatun Spa Masaj Salonu

  • Listed: 18 Şubat 2024 18:57
  • Expires: This ad has expired

Description

Şifali Hatun Spa Masaj Salonu 2011 yılında istanbul da kurulmuştur. Birçok masaj türünden oluşan çeşitlilik sunmak amacıyla kurulan salonumuz, termal vücut masajlarına odaklanmış bir sektörde, müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

Şifali Hatun Spa Masaj Salonu Hangi Hizmetleri Sağlamaktadır? Salonumuz genellikle vücut masajları için eğitimli personelimiz tarafından uzmanlaşmış tam donanımlı ve etkin hizmetler sunmaktadır. Salonumuzda klasik danışmanlık birlikte sunulmakta olup kişisel masaj, terapi masaj, uyarı ve gevşeme masajı, Thai masaj, holistik masaj ve rahatlatıcı vücut masajı ile bunun gibi pek çok masaj türü sunmaktayız.

Şifali Hatun Spa Masaj Salonu Müşterilerine Farklı Kalite Standartları Sunuyor mu? Şifali Hatun Spa Masaj Salonu , siz değerli müşterilerine farklı kalite standartları sunmakta olup, sağlanan her hizmet profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Profesyonellik, eğitimli personelimizle bir araya gelinceye kadar dikkatli bir şekilde yürütülen tüm zorlu previzyonlar arasında oldukça başarılı sonuçlanıyor. Öncelikle bu, ayrıcalıklı ve keyifli bir kaçamak anının sizlere sunulmasını sağlar.

Sizlere özel olarak seçtiğimiz bazı masaj uygulamalarız sizlerin rahatlaması için oldukça etkilidir.

Derin Doku Masajı

Derin doku masajı, yukarıda açıkladığımız her iki tekniğe de benzer vuruşlar kullanması nedeniyle İsveç masajıyla biraz örtüşür. Bununla birlikte, tahmin edeceğiniz gibi, kas dokusunun iç katmanlarını hedeflediği için İsveç masajına kıyasla çok daha fazla basınç uygulamayı içerir. Derin doku masajı deneyimi diğer tekniklere kıyasla tipik olarak daha az rahatlatıcıdır, bu nedenle masaj konusunda biraz rahatsızlıkla başa çıkabilen insanlar için uygundur diyebiliriz. Yine de The Scientific World Journal’da yayınlanan 2014 tarihli bir araştırmaya göre, bu masaj türünün potansiyel getirisi, kas gerginliğinde bir azalma ve kronik ağrıdan muzdarip olanlar için önemli ölçüde rahatlamadır.

Shiatsu Masajı

Geleneksel bir Japon masajı olan Shiatsu, vücuttaki gerilimi azaltmak ve kan akışını iyileştirmek amacıyla belirli bölgelere, nispeten derin basınç uygulamak için parmakları, başparmakları, avuçları ve bazen dirsekleri kullanmayı içerir. Bu masaj tekniği Qi’nizi (yani enerji akışını) düzenlemek için Doğu akupresür ilkelerine dayanır ve Tokyo’daki St. Luke’s General Hospital’da yapılan bir araştırmaya göre, bel ağrısını hafifletmek gibi çok çeşitli sağlık yararlarına sahiptir. Bununla birlikte Shiatsu’nun faydaları üzerine yeterince bilimsel araştırma olmadığını belirtelim. Uygulama sırasında biraz canınız acısa da eğer sağlıklı biriyseniz; yani masaj yaptırmaya engel bir sağlık koşulunuz yoksa denemekten kesinlikle zarar gelmez.

Refleksoloji

Refleksoloji eller, ayaklar ve kulaklardaki belirli basınç noktalarının vücuttaki diğer organlara karşılık geldiğine dair geleneksel Çin inancı etrafında şekillenen bir masaj türüdür. Bir refleksoloji masajı sırasında, çeşitli sağlık yararları elde etmek için bu noktalara basınç uygulanır. Bununla birlikte, iddia edilen faydaların çok azı bilimsel olarak desteklenmektedir ve söz konusu ciddi sağlık sorunları olduğunda, refleksoloji kabul edilen bir tıp şekli değildir. Yine de, tıpkı yukarıda da açıkladığımız gibi bir refleksoloji masaj seansı da oldukça risksizdir. Çünkü özünde sadece özel bir tür ayak masajıdır. Dolayısıyla stres ve kaygıyı hafifletmenin etkili bir yolu olabilir.

  

55 total views, 1 today

  

Listing ID: 28465d24f86a138b

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.