Welcome, visitor! [ Login

 

Özel Güzellik Bakım Spa Masaj

  • Listed: 13 Mart 2024 19:28
  • Expires: 19 days, 10 hours
masaj hizmeti masaj merkezi

Description

İstanbul Özel Güzellik Bakım Spa Masaj Merkezi, 2011 yılından Bu yana İstanbul Merkezli olarak kurulan ve profesyonel masaj alanında hizmet veren bir sektördür. Farklı masaj teknikleri, farklı masaj hizmetleri, kaliteli hizmet sunumu ve mevcut ürünlerine ek olarak, İstanbul Özel Güzellik Bakım Spa Masaj Merkezi geleneksel güzelliğin hazzını bulacaksınız. Misyonumuz müşterilerimizin rahat edebilecekleri, mükemmel bir şekilde uyumlu olmalarını sağlamaktır. Hedefimiz genel müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak ve her zaman iyi bir hizmet sunmak.

Çalışma Alanı, biz İstanbul Özel Güzellik Bakım Spa Masaj Merkezi olarak; deneyimi ve kişilik özelliklerimizi kullanarak en iyi masaj terapisi ve cilt bakımı hizmetlerini sağlamayı amaçlamaktadır. Terapistlerimiz, ayrıca 100% naturel ürünlerden oluşan bir kuaför salonu tarafından desteklenen estetik cilt bakımı hizmetleri sunabilir.

 

Kalite Standartlarımız ile çalışırken, her hizmet ve ürün çeşidini titizlikle kontrol ediyoruz. İstanbul Özel Güzellik Bakım Spa Masaj Merkezi müşterilerimizin isteklerini hızlı ve etkin bir şekilde karşılamaya ant içiyoruz. Sektördeki en ileri teknolojileri, sıcaklık kontrolü sağlayacak donanımların en son versiyonlarını kullanarak optimasyonunu ve güvenli kontrolü sağlamaya özen gösteriyoruz.

masaj hizmeti masaj merkezi

 

İstanbul Özel Güzellik Bakım Spa Masaj Merkezi olarak her geçen gün daha iyi bir hizmet vermek için çaba sarf etmeye devam ediyoruz. Kalitemizi ve servisimizi standartların üzerindeki kalitede sürekli geliştiriyoruz, bu sayede İstanbul Özel Güzellik Bakım Spa Masaj Merkezi müşterilerimize modern masajlarla profesyonel cilt bakımı hizmetleri sunuyoruz. Sizlere özel sıcak bir masaj tavsiyemiz var terapistlerimiz tarafından özenle uygulanan sıcak taş masajı sizlerin de favori uygulamalarınız arasına dahil olacak türden bir masaj yöntemidir.

Sıcak taş masajı

İstanbul Sıcak taş masajı, kas ağrısı ve gerginliği olan veya sadece rahatlamak isteyenler için en iyisidir. Bu tür terapötik istanbul masaj yöntemi, İsveç masajına benzer, sadece masaj terapisti ellerinin yerine veya ellerine ek olarak ısıtılmış taşlar kullanır. Isıtılmış taşlar kullanarak kas gerginliğini azaltır, kan akışını iyileştirir ve ağrıyı dindirir. Sıcak taş masajı yardımcı olabilir:

  • kas gerginliğini azaltmak
  • kan akışını iyileştirmek
  • ağrıyı hafifletmek
  • rahatlamayı teşvik etmek
  • stresi azaltmak

İstanbul Sıcak taş masajı sırasında ısıtılmış taşlar tüm vücudunuzun farklı bölgelerine yerleştirilir. Terapistiniz, hafif baskı uygulayarak İsveç masajı tekniklerini kullanarak vücudunuzun farklı bölgelerine masaj yaparken bir taşı tutabilir. Bazen soğuk taşlar da kullanılır.

İç çamaşırınızı giyerken kendinizi daha rahat hissetmediğiniz sürece sıcak taş masaj uygulaması için kıyafet giymeyin . Bir çarşafla kaplanacaksın. Genellikle masaj 90 dakika sürmektedir.

ÖZET:

  • İstanbul Sıcak taş masajı, eklenen ısı nedeniyle bir İsveç masajından daha fazla kas gerginliğini azaltabilir.
  • Bu tür bir masaj genellikle bir İsveç masaj uygulamasından daha pahalıdır.

  

68 total views, 1 today

  

Listing ID: 85965f1fbd492268

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.