Welcome, visitor! [ Login

 

Otantik Spa Masaj

  • Listed: 25 Şubat 2024 22:11
  • Expires: 3 days, 8 hours

Description

İstanbul Otantik Spa Masaj Salonu: 2011 yılında kurulan otantik Spa Masaj Salonumuz, uzman masör ve masözleri ile modern yöntemleri geleneksel yöntemler ile entegre ederek eşsiz yöntemler geliştirmiştir Bu sayede İstanbul ve çevresinde en iyi ve gelişmiş hizmetler vermektedir. Salonumuza gelen vatandaşlarımız ve yabancı ziyaretçilerimiz her tür hareketin beden esnekliğini güzelce geliştirerek enerji temin etmelerini ve rahatlamak için onlara özel olarak hizmet etmektedirler.

Hizmetlerimiz: İstanbul Otantik Spa Masaj Salonu olarak sizlere kalite hizmet sunabilmek amacıyla özenli şekilde seçtiği konforlu ve hijyenik ortamında misafirlerine bu hizmetleri sunar: Göbek Masaj, Thai masaj, Altın masaj, shiatsu masajı, refleksoloji ve Sakatlıklara karşı masaj, Refleksoloji masajı, El ve ayak banyosu.

Uzman Masözlerimiz: İstanbul Otantik Spa Masaj Salonumuz, müşterilerimize ekonomik fiyatlarla en iyi hizmeti sağlamak amacıyla titizlikle seçilmiş deneyimli ve profesyonel masözlerden oluşan bir ekiple haftanın yedi günü çalışmaktadır. Eğitim aldıkları merkezde ince denetimlerden geçtikten sonra aramıza katılan master masözlerimiz her zaman size elverişli şekilde hizmet sunmaya çalışmaktadır.

avrupa yakası masöz internasyonel masaj masöz uluslar arası masöz masaj google masaj çin masaj

istanbul masaj salonu

Eşsiz Kalitede Masaj Uygulamaları: İstanbul Otantik Spa Masaj Salonu olarak ,bütün ziyaretçilerin temel ihtiyaçlarından biri olan sağlıklı yaşama kavuşturmak için uzun süredir çalışmalarımıza ve projelerimize devam ediyoruz. Misyonerliğin; insanların beyni ve bedendeki stres ortamından rahatlayarak, kendilerini daha mutlu ve huzurlu hissetmeleridir bizim misyonumuz. İstanbul Spa Termal Masaj Merkezimizin Özel Bir Uygulaması olan Reflesoloji Uygulamasını Sizlere Az da Olsa İzah Etme Gereği Duyduk Refleksoloji; ayak tabanı, el veya yüz gibi vücuttaki belirli noktalara baskı yaparak genel olarak vücuttaki farklı bölgelerdeki sinir uçlarını uyarmayı amaçlayan bir alternatif tıp yöntemidir.

Refleksoloji, vücuttaki farklı bölgeler arasındaki bağlantıları vurgular ve bu bağlantıların enerji akışını düzenlemeye çalışır. Bu nedenle, refleksoloji, vücuttaki enerji dengesini sağlamak için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bu yöntemde belirli noktalara yapılan baskı, vücuttaki uygulanan bölgelerde kan dolaşımını arttırabilir, stresi azaltabilir ve ağrıyı hafifletebilir.

Refleksoloji terapisi, profesyonel bir refleksolog tarafından yapılmalıdır. Tedavinin amacı, hastanın kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olmaktır ve belirli bir hastalığı tedavi etmek değildir. Ancak, refleksoloji birçok kişi tarafından stresi azaltmak, vücuttaki ağrıları hafifletmek ve rahatlamak için kullanılan etkili bir yöntem olarak kabul edilir.

Refleksolojinin Faydaları Nelerdir?

  1. Stresi azaltma: Refleksolojinin en yaygın kullanımı stresi azaltmaya yardımcı olmaktır. Belirli noktalara uygulanan baskı, vücuttaki stresi azaltarak rahatlama sağlar.
  2. Ağrıyı hafifletme: Refleksoloji, vücuttaki ağrıları hafifletmeye yardımcı olabilir. Özellikle migren, sırt ağrısı, boyun ağrısı, romatoid artrit ve sinüzit gibi kronik ağrılarla mücadele etmek için kullanılır.
  3. Kan dolaşımını arttırma: Refleksoloji, kan dolaşımını arttırmaya yardımcı olabilir. Belirli noktalara uygulanan masaj yöntemi, vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak, dokuların daha fazla oksijen ve besin almasını sağlar.
  4. Bağışıklık sistemi güçlendirme: Refleksoloji, bağışıklık sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olabilir. Vücudun savunma sistemini masaj ile güçlendirerek, hastalıklara karşı daha dirençli hale getirebilir.
  5. Sinir sistemi üzerinde olumlu etki: Refleksolojinin sinir sistemi üzerinde olumlu bir etkisi olduğu düşünülmektedir. Bu yöntem, sinir uçlarını uyararak, sinir sisteminin daha iyi çalışmasını sağlar.
  6. Uykuya yardımcı olma: Refleksoloji, uyku problemleri yaşayan kişilere yardımcı olabilir. Belirli noktalara yapılan baskı, vücuttaki gevşeme ve rahatlama hissini arttırarak daha iyi bir uyku sağlar.

  

69 total views, 1 today

  

Listing ID: 98665dbac2ea4190

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.