Welcome, visitor! [ Login

 

Kişiye özel masaj ve diyet programı

  • Listed: 22 Mart 2024 19:58
  • Expires: This ad has expired
istanbul diyet ve masaj merkezi

Description

Uzman Diyetisyen Ve Masaj Terapisti Merkezi, İstanbul Avrupa yakası bölgesinde yer alan profesyonel bir masaj ve diyet danışmanlığı merkezidir. Uzun süredir mesleki açıdan farklı sağlık ve diyet deneyimlerine sahip olan uzman diyetisyenlerinin yanına uzman terapistleri de toplayarak kurulan bu eşsiz şirket sizlere kilo sorunları ve daha dinç bir beden için oldukça etkili diyet ve masaj hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında onaylı yetenekleri ve sonuç odaklı yaklaşımıyla size en iyi hizmeti sunmak için ortaya koyduğu bilgiler ile hizmet vermektedir.

Uzman Diyetisyen Ve Terapist Merkezi, Beslenme Uzmanı, Egzersiz ve Genel Sağlık Uzmanı olma niteliğindeki dirençli eğitim programlarının ardından Uzman Diyetisyen ve terapistlerinden Hülya kaşar olarak ilk 2003 yılında İstanbul Özel Üniversitesi′nin Tıp bölümünden diplomasını almıştır. İlgi alanları arasında besin eğitimi, girmiş olduğu çok sayıda diyet programıyla kişisel süreci desteklemek ve masaj ile sağlıklı yaşam tarzı oluşturmak bulunmaktadır.

Terapist Hülya kaşar, Kendin Yönet Diyet Programına da proje yöneticisi olarak destek olmaktadır. Kendin Yönet Diyet Programı, hastaların günlük hayatlarına bütün yıl boyunca devam etmesi amacıyla kişiyi teşvik ederken sezgisel diyet pozitif akışını hedeflemektedir.

Uzman Diyetisyen Terapist Hülya kaşar, kendine has ve uzman olduğu alanda sizlere yardımcı olmaya adanmıştır. Uzman Diyetisyen Terapist Hülya kaşar, Hedeflerine ulaşmak ve mümkün olan en iyi sonucu elde etmek için kurumsal, kamu hizmet kurumu ve kişisel diyet programları zahmetsizce planlayarak destek sağlamak için hazırdır.

Kilo verme genellikle zor ve acı dolu bir süreç gibi görülüyor olsa da işin içine masaj girdiği zaman, bu terim tamamen kişisel bakıma ve yaşam kalitesine dönüşüyor. Masaj terapileri kilo verme sürecini, insanların bağlı kalabileceği, pozitif bir hadiseye dönüştürüyor. Ayrıca İstanbul masaj, beslenme odaklı olmayan harika bir ödül sistemi olarak da kullanılabilir.

istanbul diyet ve masaj merkezi

istanbul diyet ve masaj merkezi

Uzman Diyetisyen Terapist Hülya kaşar, Masaj uygulamalarının kilo verme sürecine olan en önemli etkisi egzersizi kolaylaştırması diyebiliriz. Eğer hareket etme konusunda sıkıntınız varsa, kilo verme süreci pek de kolay olmayacaktır. İstanbul masaj terapileri kasları uyarır, sakatlık oluşturabilecek kas gerginliklerini giderir ve kas ağrılarının oluşumunu engeller. Yani özel masaj terapileri hem iyi hissetmenizi sağlar, hem de egzersizlerinizi daha keyifli ve daha acısız hale getirir. Uzman Diyetisyen Terapist Hülya kaşar, Birçok uzmana göre masaj yaşam kalitesini arttırıyor. Masaj uygulamaları yaşam kalitesinin artmasını da, insanların beslenme ve hareketleri ile ilgili seçimlerinde da daha doğrusu düzgün kararlar almasına yardımcı oluyor.

Uzman Diyetisyen Terapist Hülya kaşar, Masaj uygulamalarının kilo verme üzerinde direkt olarak etkisinin olduğuna dair bilimsel bir veri bulunmasa da, İstanbul spa masaj merkezinin uyguladığı masajın stres üzerinde olumlu etkilerinin olduğuna dair araştırmalar var. Hepimizin bildiği üzere kilo almanın en büyük sebeplerinden biri de stres. Kişiye özel masaj uygulamalarının diğer bir olumlu etkisi de insanların ağrı kesici ilaçları kullanmasını azaltması. Bu ilaçlar da kilo almanıza sebep olan diğer faktörler arasında.

Uzman Diyetisyen Terapist Hülya kaşar, Kilo verme sürecini kolaylaştırmasının yanında, uzmanlarımıza göre insanların fiziksel görünüşünü geliştirmeye yardımcı olan belirli masaj teknikleri de bulunuyor. Bunlardan biri ödemi ve şişkinlikleri azaltmaya yardımcı olan lenf drenaj masajıdır. Eğer vücudunuzun su biriktirdiğini düşünüyorsanız lenf drenaj masajı, vücudunuzdaki fazla suyu atmanıza ve daha az şişkin hissetmenize yardımcı olacak harika bir araç olabilir ayrıca diğer masaj seanslarımız için lütfen bizlerle iletişime geçiniz…

  

124 total views, 1 today

  

Listing ID: 17665fdd332e8779

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.