Welcome, visitor! [ Login

 

Kalite Bize Ulaştırılır

  • Listed: 16 Şubat 2024 19:43
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul fizyo terapi seansları sizleri bizlere ulaştırır, 2007 yılında istanbul’da kurulmuştur. Sektörümüz profesyonel spa masaj hizmetleridir. Günümüzde bu alanda en iyi hizmeti sağlamak için çalışmalarımıza yoğun şekilde devam ediyoruz. Güvenilirlik Ruhumuzdur

Fizyo terapinin en güvenilir uygulamalarının temelinde metodlar geliştirildi. Misyonumuz dürüst, Profesyonel masaj hizmet vermek, Müşterilerimiz için güvenilir çözümler sunmak ve Onların her zaman memnuniyetini sürdürmektir. Ironik olan nokta; müşterilerimize güvenlik sağlamaya çalışmakken, kendimiz de buna sıkı sıkıya bağlıyız.

Kalite Bize Ulaştırılır

Kaliteyi müşterilerimize sunmak adına uzman ekibimizle dayanıklı mesuliyet alıyoruz. Firmamızın prensip olarak sadece en iyi müşteri hizmetlerini sağlamak olsa da, bunu kaliteli personel ile başarıyoruz. Personelimiz denetim sistemi müşterilerimizden alınan geribildirimleri değerlendirerek sürekli iyileştirmemizi sağlayarak taahhütlerimizi yerine getirmemize yardımcı oluyor.

arabada yolda seks istanbul masaj salonu avrupa yakası masaj salonu internasyonel masaj uluslar arası masaj salonu google masaj x masaj twitter masaj instagram masaj

Kusursuz Masaj Uygulamaları

Fizyoterapi ve masaj hizmetlerimizin sağlanmasındaki başarımızın sırrı, müşterilerimize sunduğumuz sicak ortamın ve proseslerin kusursuzluktadır. Müşterilerimizin taleplerince özel olarak planlanan her masaj tedavimizi, titizlikle seçilmiş personel tarafından uyguluyoruz. İstanbul fizyo terapi Hizmetleri genel olarak bizim ana prensibimiz müşterilerimizin sağlıklarını öncelemek ve onların her zaman memnuniyetlerini sürekli tutmak. Düşük fiyatlar ve en üst seviyede kaliteyle değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sizlere özel olarak sunduğumuz masaj çeşitlerimizin bir kısmını aşağıda olduğu gibi belirtmeyi istedik. Masaj kendi içinde kollara ayrılarak farklı çeşitlerle uygulanabilir. Bunlar; Klasik Masaj, Thai Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleseloji Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Sporcu Masajı, Baş-Boyun ve Omuz Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı gibi 9 kolda inceleyebiliriz.

Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

  

127 total views, 1 today

  

Listing ID: 43065cfb895b6bbc

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.