Welcome, visitor! [ Login

 

İstanbul Spa Masaj Beslenme ve Diyet Danışmanlığı

  • Listed: 19 Mart 2024 21:10
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul Spa Masaj Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, İstanbul maltepe semtinde diyetisyen ve terapist uzmanlarıyla birlikte faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Spa Masaj Beslenme ve Diyet Danışmanlığı; kişisel hedeflerine uygun olarak beslenme alışkanlıklarının kazanılması amacıyla bir diyetisyen ve terapist arayan ve sağlıklı yaşam felsefesi benimseyen herkese genel hizmet desteklerini sunar.

Kişinin kilo problemlerinden ve diğer metabolik hastalıklardan diyet ve masaj ile kolaylıkla kurtulması ve sağlıklı ve dengeli bir diyet programına başlaması için İstanbul Spa Masaj Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, bireysel diyet önerileri sağlayarak onlara hem doğru beslenme alışkanlıkları kazandırmaya hem de ideal kilolara ulaşmalarına ve masaj işle rahatlamalarına yardımcı olmaktadır. Ayrıca diyetisyen müşterilerinin spesifik sağlık durumları ile ilgili gereksinimlerini karşılamak için çeşitli tıbbi diyetler de hazırlamaktadır.

Beslenme ve sağlık ile ilgili konularda aktif olan ve zaman zaman kurs ve eğitimler düzenleyen İstanbul Spa Masaj Beslenme ve Diyet Danışmanlığı, profesyonel destekleri ile tüm müşterilerine verimli ve etkili sonuçlar veren tamamlayıcı hizmetlerin yanı sıra detaylı danışmanlık programları da sunmaktadır. Diyet ve masaj uygulama programlarının kalitesi ve tavsiye edilen gıdaların uluslararası standartlar doğrultusunda belirlenmesi ile İstanbul Spa Masaj Beslenme ve Diyet Danışmanlığı toplumun sağlık ve mutluluğu için oluşturduğu ortam sayesinde sektörel anlamda güvenilir bir şekilde faaliyetlerini geliştirmektedir. Medikal masaj uygulaması tüm dünya ülkelerinde doktor tarafından hastanın reçetesine yazılan bir tedavi yöntemi. Çünkü sistemli ve belirli bir mekanik enerjiyle yapılan bu medikal masaj, hasta ya da yorgun organı rehabilite eder, yeniden eski fonksiyonuna dönmesini sağlar. Sayısız hastalığın tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılan medikal masaj yöntemi, hastanın hem vücut hem yaşam kalitesini yükseltir. Terapist Diyetisyen Ceyda Kaşar, Cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde çok faydalı etkileri olan bu masaj uygulaması, dolaylı olarak psikolojiyi de olumlu yönde etkilediği için iyileşme sürecini bariz şekilde hızlandırır.

Ben de bir diyetisyen olarak İstanbul medikal masajın nimetlerinden bolca faydalanıyorum. Kişiye özel olarak oluşturduğumuz beslenme ve masaj planını medikal masajla kombine ederek bir programlama yapıyoruz. Hazırladığımız bu özel beslenme ve masaj planıyla kişinin zaten metabolizmasını hızlandırmış; yağ yakımını ve ödem atımını başlatmış oluyoruz, ama bu süreci medikal masaj uygulamasıyla daha da hızlandırıyoruz. Çünkü cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde sayısız faydası olan medikal masaj yöntemi, metabolizmayı da müthiş şekilde hızlandırıyor. Hem sağlıklı beslenme hem de masaj uygulamasıyla kombine edildiğinde artan metabolizma hızı sayesinde çok daha hızlı bir yağ yakımı, ödem atımı, incelme ve sıkılaşma süreci başlamış oluyor. İstanbul Terapist Diyetisyen Ceyda Kaşar, herkes bana çalışanlarımı kısa sürede nasıl hızla zayıflattığımı soruyor. Bunun sırrı konuyu biraz daha bütüncül ele almak diyebiliriz. Sadece diyetle değil, farklı yöntemlerle de zayıflama sürecini desteklemek çok önemli. Bu anlamla birkaç yöntem daha uyguluyorum, onları da İstanbul sağlıklı diyet spa masaj merkezimize gelen misafirlerimize yüz yüze anlatacağım.

  

158 total views, 1 today

  

Listing ID: 81865f9e7a5e0ef1

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.