masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

İstanbul Masaj Salonu ve spa merkezi tavsiye

  • Listed: 8 Temmuz 2020 23:04
  • Expires: This ad has expired

Description

Yoğun ve stresli bir iş seyahatinin ardından rahatlamaya ihtiyacınız varsa, gözleriniz güzel ve nezih bir masaj salonu arıyorsa, bu arzunuzu gerçekleştirecek Avcılar masaj salonu sizlere gerçek anlamda masaj keyfi sunacaktır. Bir yandan masajın rahatlatıcı etkisiyle kafanızdaki tüm işleri bir kenara atacak ve sağlığın, luğun keyfine varacaksınız. Dilediğiniz masaj seçeneği ile kendinizi ödüllendirecek ve masaj ile farklı bir deneyim yaşayacaksınız.

Sıcak Taş Terapi Masajı

Özel volkanik lav taşlarının ısıtılıp vücudun belirli noktalarına uygulanmasıyla yapılan masajdır. Bu taşlar siyah, parlak, pürüzsüz ve parlak boyutlardaki taşlardan oluşur ve özel bir uygulama yöntemi ile taşlar sahip olduğu ısıyı vücudun derinliklerine kadar etki etmesini sağlayan bir terapidir. Arizona kökenli bu masajımızı Avcılar masaj salonu farkı ile yaşayabilirsiniz.

Sıcak Taş Terapisi Masajının Özellikleri Nelerdir?

Sıcak Taş Terapi masajında doğayı oluşturan üç ana madde olan hava, su ve toprağın enerjisinden yararlanarak terapi yapılır. Masajın sonunda kişi, fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak rahatlama sağlar, negatif enerjilerden arınır ve tüm vücudu yenilenerek kendi öz yapısına kavuşur.

Sıcak Taş Terapisi Nasıl Uygulanılır?

Sıcak volkanik taşlar, beylikdüzü masaj salonlarının uzman terapistleri tarafından masaja başlamadan belirli bir süre önce vücudun yine uzmanlık gerektiren kilit noktalarına yerleştirilir. Taşların sahip olduğu ısı vücuttaki kasların derinliklerine etki ederek Termoterapi özelliğini vücuda aktarır. Daha sonra değişik aromatik yağlar kullanılarak masaj uygulamasına başlanılır. Taşların vermiş olduğu ısı ile birlikte kan dolaşımı hızlanır, doku ve hücrelere daha çok oksijen iletimi başlar. Sıcak taşlar ile terapistimiz, elleriyle bu taşların etkilerini vücudun her bölgesine ovma sureti daha nüfuz ettirir.

Sıcak Taş Terapi Masajı Faydası nelerdir?

Sıcak Taş Terapi Masajının düzenli olarak uygulama yaptığınızda sizlere rahatsızlık veren kronik hastalıklar üzerinde ciddi olumlu etkileri olacaktır. Fiziksel sorunlarınızın etkilerini azaltır, duygusal olarak güç verir ve zihinsel olarak tamamen arınma sağlarsınız. İş ve şehir yaşamının sizlerde oluşturduğu negatif hislerden uzaklaşarak kendi doğanıza ulaşmanızda son derece fayda sağlar.

Listing ID: 7815f06264254b4c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply