Welcome, visitor! [ Login

 

İSTANBUL MASAJ FİYATLARI

  • Listed: 30 Haziran 2020 19:22
  • Expires: This ad has expired

Description

Evde Masaj hizmetimiz artık İstanbul’un kaliteli semtlerinden bir tanesi olan Esenler semtinde ve böyle kaliteli insanlara da en güzel masaj hizmeti de tabi ki bizden. Esenlerde yaşayan vatandaşlarımızdan bizler diğer semtlerde yer alırken oldukça fazla talep ve istekte bulunuldu, bizlerde bu taleplere en iyi şekilde cevap verdik. Ama bunun yeterli olmaması ve kalitemizi düşürmemek amacıyla şubelerimizden bir tanesinin de Esenler semtinde bulunmasına karar verdik, bu sayede kalitemizi korumakla beraber yükseltmişte olduk. Artık kendinizi bizlere yani en iyi hizmetimiz olan İstanbul Masaj Fiyatları, ile bırakın ve arkanıza yaslanın. Bundan sonrası tamamen bizlerle beraber çalışan masözlerimizi ilgilendirmekte, sizleri rahata kavuşturmak için ellerinden geleni yapmaktalar.

MASAJ HİZMETİ FİYATLARI

Fiyat ücretleri masözlerin masaj uygulama saatlerine ve şekillerine göre değişmektedir. Kısaca bilgilendirmek gerekirse şöyle;

  • İstanbul Masaj Fiyatları, 1 saatlik masaj ücreti tam olarak 100 TL olmaktadır bu ücret yine müşteri tarafından ek hizmetler talep edilirse duruma göre değişim göstermektedir.
  • Masaj süresinin 2 – 3 saat sürmesini masöz tarafından talep ederseniz o zaman ücret 300 TL gibi fiyatlara çıkabilmektedir. Bu sefer müşterilere özel salonumuz tarafından ek hizmetler ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır.
  • Fatih Masaj salonu tarafından sunulan diğer masaj ücretleri hakkında da bilgi almak isterseniz salonumuza gelebilir ya da internet, telefon aracılığı ile de rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz.

ÖZEL İNDİRİM FIRSATLARI

Masaj salonumuz fazla tercih edilen salonlar arasında yer almasını sağlayan müşterilerimize özel fırsatlar sunmaya karar verdik. Bunlardan bir tanesi ise İndirimli Masaj Günleri olmaktadır, dileyen müşterilerimiz bu günlerde ek indirimli fiyat çerçevesinde evde masaj hizmetimizden faydalanabilmektedir. İndirimli Masaj günleri ise; Hafta içi Salı ve perşembe günleri olmaktadır, müşterilerimiz bugünlerde evde masaj isteği bulundukları zaman ücretlerde indirim salonumuz tarafından sağlanacaktır. Sizlerde Salı ve perşembe günlerinizi ajandalarınıza ya da telefonlarınıza unutmamak için kaydedin ve indirimli günlerimizden doya doya faydalanın. Daha fazla indirim kazanmak isterseniz bizleri dilediğiniz alandan takip edebilir ve anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Listing ID: 405efb127541efa

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.