Welcome, visitor! [ Login

 

Gelin Zevkin Gizemini Birlikte Çözelim

  • Listed: 16 Aralık 2022 22:39
  • Expires: This ad has expired

Description

Taşların Gizemini Şişli Masaj Salonunda Keşfedin

Taş gizemi, doğal taşların vücut üzerindeki inanılmaz etkisine dayanan farklı bir masaj tekniği olarak uygulanır. Bu tedavi edici yöntem, çok eski çağlardan beri kullanılır ve hangi çağda olursa olsun hem seçkinler, hem de halk tarafından çok değer görmüştür. Bu masajın bilinen birçok ismi bulunur, litoloji, taş masajı, taşlarla tedavi, taşlarla ısınma, taşlarla masaj gibi, ne isim verilirse verilsin, bu masajın etkisi tartışılmaz bir gerçektir ve bizde Şişli masaj salonu olarak bunu kabul ediyoruz.

Taş Masajı – Taşların İnkar Edilemez Mistik Güçleri

Antik Mezopotamya’daki hekimler hastalık şikayeti olan kişilerin vücuduna küçük ısıtılmış taşlar koyarak tedavi yaparlardı. Eski Roma’da ise soylular her şikayetleri için sıcak taşları kullanırlardı. Kuzey Amerika’daki Yerli halk ise mistik ayinlerinde ısıtılmış taşları kullandılar. Antik Çin’de de taşlarla yapılan tedavi en yaygın yöntemdi. İmparatorluk şifacıları, hastalıkların önlenmesinde ve tedavi için sıcak taşlarla geliştirdikleri masajı kullandılar. Özellikle yapılan bu masajı, İmparatorluktaki bayanlar çok sevdi ve günümüze kadar gelmesinde etkili oldular.
Taş masajı, kas ağrılarına çözüm olur, gözenekleri temizler, toksinlerin ve vücuttaki fazla sıvının atımını kolaylaştırır, strese ve depresyona çare olur, vücudu gevşetir, hipotermi tedavisinde etkilidir, İstanbul masaj salonları, bu işlemi en profesyonel masöz bayan ekibiyle size verir.

Gelin Taşların Gizemini Birlikte Çözelim

Merhabalar, masöz escort bayan Jülide benim ismim, 24 yaşında, 165 boyunda, hafif topluca ama çok güzel bir masözüm. Taş masajının şifa dolu etkisini size ben yaşatmak isterim, ayrıca bu tekniği İstanbul evde masaj hizmetiyle de uygulayabilen nadir masöz bayanlardan bir tanesiyim. Günün on iki saati masaj hizmeti veriyorum ve mutlu son masaj ile biten harika seanslar düzenliyorum.

 

Listing ID: 91639cf3855851a

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.