Welcome, visitor! [ Login

 

Evde Masaj Yapan Masöz

  • Listed: 10 Mayıs 2022 21:00
  • Expires: This ad has expired

Description

Evde masaj nasıl olur diye merak ettiğinizde evde yapılan masaj tekniklerini ele almanız gerekmektedir. Kendi evimde masaj ile rahatlama masajı elde ederek profesyonel evde masaj derecelerinide görmüş olacaksınız. Ellerimizde binlerce sinir ucu vardır. Bu nedenle vücudun en hassas organlarından biridir. Parmaklar ve el bileği, ön kollardaki kaslar yardımıyla hareket eder. Kol masajına, el masajı dahildir. Eller çok az yağ dokusuna sahip olduklarından çabuk yaşlanır ve kırışırlar. masaj yaptırmanın keyfini gerçekten işinin uzmanlarına yaptırmak size ve vücudunuza fazlası ile rahatlık vereceğinden her önüne gelen terapist, masöz veya masörlere kendinizi emanet etmeniz sağlığınız açısından zararlı olabilir.

Ellere krem ya da yağla masaj yapmak kan dolaşımını hızlandırır ve nemlilik sağlar, böylece eller yumuşak ve güzel kalır. Evimde masaj istanbul Ellere kolayca ulaşılabilir, bu nedenle masaj yaptırmaktan tedirginlik duyan müşterinize önce el masajı ile başlayabilirsiniz. İki elinizle evimde masaj masözler müşterinizin elini, el ayası size bakacak şekilde tutunuz. İstanbul masaj salonunda çalışan masözlerin butik masaj tecrübesi ve sertifikalı çalışan profesyonel masaj terapistleri olduğundan emin olmalısınız.

Baş parmaklarınız ile müşterinizin el ayasına, tek el ve iki elinizle bileğe doğru friksiyon tekniğini uygulayınız. Bir elinizle müşterinizin elini tutarken, diğer elinizin dört parmağı ile friksiyon tekniğini uygulayınız. Bir elinizle müşterinizin parmaklarını geriye doğru gerdirirken, masaj evimde diğer elinizin baş parmağı ile el ayasına baskı uygulayınız. Aynı pozisyonda dört parmakla baskı tekniğini uygulayınız. Müşterinizin parmaklar gergin şekilde, tek tek baskıyla ovunuz. Rüya gibi bir evde masaj hizmeti almadan önce gideceğiniz masaj salonlarının iyice araştırılması ve illegal olan yerlerden uzak durulması çok önemlidir.

Listing ID: 477627abaf22b822

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.