Welcome, visitor! [ Login

 

ebruli spa masaj merkezi

  • Listed: 9 Mart 2024 08:12
  • Expires: 46 days, 5 hours

Description

İstanbul spa masaj merkezi olarak en gelişmiş masaj salonu hizmetlerini 2005’den bu yana sunan İstanbul ebruli spa masaj merkezi, sağlık çözümleri alanında ve yenilikçi uygulamalar hakkında dünyada sektör lideridir. Öncelikle ilk hedefimiz, müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve beklentilerini karşılayan bir hizmet sağlamaktır. İstanbul ebruli spa masaj merkezi, olarak müşterilerimizin sosyal, fiziksel ve psikolojik ihtiyaçlarını karşılamak için üst seviye kurumsal planlama, proje yönetimi ve teknolojiden yararlanıyoruz.

İstanbul ebruli spa masaj merkezinin kuruluşundan bu yana amacımız, sadece kaliteli masaj hizmetinin değil aynı zamanda sağlıklı yaşam tarzlarının da teşviki olmaktır. Bu kapsamda temel hedeflerimizden biri de, verdiğimiz hizmetleri geliştirerek müşterilerimize her zaman en iyi seçimi sunmak için çaba harcayan bir organizasyon olmaktır.

İstanbul ebruli spa masaj merkezi, hizmet kalitesi ile ulusal ve uluslararası alanda piyasada sağlam bir yer edinmeyi başarmıştır. İstanbul ebruli spa masaj merkezi, kaliteden ödün vermeden eğitime dayalı örgütlü yaklaşımımızla ve yenilikçi teknoloji çözümleriyle müşterilerimize özel masaj hizmetleri sunuyoruz. Buna ek olarak, çoğu masaj sınıfından öteye geçmeyi hedefliyoruz ve müşterilerimizin özel seanslarına, masajlarına destek verebiliyoruz.

Bizimle çalışan uzman personelimiz sayesinde, profesyonel masaj hizmeti almanız için en uygun mekanı sunuyoruz. İstanbul ebruli spa masaj merkezi, İş ortamlarınızın sakinliğinde size en iyi hizmeti sunma arzusuyla, ebruli masaj salonu tesislerimizde her zaman konforlu bir ortam sunarız.

Firmamız, mükemmel müşteri deneyimleri sunmak için sunduğu geniş hizmetlerin yanı sıra, ekip olarak yaratmayı amaçladığımız ve ileriye doğru büyüme potansiyeline sahip “sultan” kültürüne de önem veriyoruz.

Yani, İstanbul ebruli spa masaj merkezi olarak, sorunlarınıza çözüm bulmak ve tatmin edici sonuçlar elde etmek için müşterilerimizle karşılıklı güvenilirlik ve destek oluşturmak amacıyla geniş hizmet portföyümüzü tedarik ediyoruz. Sektörünüzde lider olmak için Yenilikçi Teknolojiler, Personel Gelişime ve Kaliteye İnanıyoruz. Sizlere özel masaj uygulamalarımızdan olan Lenf Drenaj Masajından Biraz bahsetmek istiyoruz;

Lenf Drenaj Masajı Nelere İyi Gelir?

Lenf drenaj masajının genel sağlığınız üzerinde olumlu etkileri vardır. Çünkü lenf, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasının anahtarıdır. Lenf drenajı ve akışını geliştirmek size birçok açıdan fayda sağlar.

Lenf masaj uygulaması:

  • Basit soğuk algınlığı ve virüslere karşı korur; vücudunuzun enfeksiyonlarla savaşmasına yardımcı olur ve iyileşme ve toparlanma sürecini hızlandırır.
  • Vücudun su tutmasının önüne geçebilir. Lenf sisteminin pompası olmadığı için, eğer uzun süre hareketsiz kalırsanız lenf akışı zorlaşır. Zaman zaman ellerinizin ve ayaklarınızın şişmesinin sebebi de budur.
  • Lenf Drenaj masajı, Kilo verme sürecinizi oldukça hızlandırır. Lenf sisteminin gelişmesiyle metabolizmanızı hızınız da gelişir. Bu sayede kalori harcamanız da artar.
  • Manuel lenf drenaj, lenfödemin tedavisinde de kullanılır.

Lenf Drenaj Masajının Cilt Yapısına Etkisi

 

  • Bedeninizdeki Şişkinlikleri ve lekeleri azaltır.
  • Temiz ve sağlıklı gözeneklere sahip olmanızı sağlar.
  • Yaralı dokuların iyileşmesini hızlandırır. Örneğin teninizdeki çatlaklarının görüntüsünü hemen düzeltir.
  • Selüliti azaltır. Bu tekniğin uygulandığı alanlarda özellikle kan akışı ve sirkülasyon artar, bu sayede selülit görünümüne sebep olan atık toksinler vücuttan atılır.

Eğer hamileyseniz, hamilelik şüpheniz veya herhangi bir sağlık sorununuz varsa, düzenli bir ilaç tedavisi görüyorsanız, yakın zamanda bir operasyon geçirdiyseniz ve herhangi bir şeye alerjiniz varsa lütfen İstanbul masaj terapistinizle bunları paylaşmayı unutmayın.

  

40 total views, 1 today

  

Listing ID: 30365ec152c2acab

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.