Welcome, visitor! [ Login

 

Diyetisyenler Tarafından Desteklenen Üç Etkili Masaj

  • Listed: 23 Mart 2024 15:10
  • Expires: 29 days, 9 hours
istanbul masaj masöz

Description

Uzman Diyetisyen Ve Terapist Merkezimize hoş geldiniz. İstanbul’da Anadolu yakasında yer alan medikal merkezimizde verdiğimiz diyet ve masaj danışmanlığı hizmetleri ile kişisel ölçü ve sağlık koşullarınız doğrultusunda size özel olarak hazırlanan beslenme ve masaj programları ile sizlere destek olmaya çalışıyoruz.

Uzman Diyetisyen Ve Terapist Merkezi, Sağlıklı yaşam ile ilgili tüm sorularınıza en doğru yanıtı vermek adına çalışmalarımızdan faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. Doğru beslenmeyi her yaş grubunda tavsiye ediyor ve kişiye özel diyet listeleri hazırlıyoruz. Terapist Alize, Uzmanlık alanımız diyetisyenlik olduğundan hastalara yardımcı olurken, daha sağlıklı ve güvenilir beslenme maddeleriyle ilgili planları sunduğumuzdan her yaş ve duruma uygun olarak özel beslenme programları tasarlıyoruz.

Kişisel sağlık durumunuz ile ilgili tüm ayrıntılara ekibimiz tarafından özen gösterildiğinden, etkin bir şekilde tüm test ve analizler sonucunda size uygun beslenme programının oluşturup uygulayarak sizi hedefinize ulaşmanıza yardımcı olacağız.

Terapist Alize, İstanbul Masaj ve diyet uygulamaları birçok yönden kilo vermeyi teşvik edebilir. İşte nasıl çalıştıkları ve elde edeceğiniz faydalar:

Karın Yağını Azaltır: Göbek yağı birçokları için endişe kaynağıdır. Neyse ki, bir çalışma, haftada 5 gün karın bölgesine aromatik yağlarla masaj yapmanın karın yağ dokusunu ve bel çevresini azaltmaya yardımcı olduğunu gösteriyor. Terapist Alize, Ayrıca vücut imajını iyileştirdiği bulunmuştur.

Kan Dolaşımını Artırır: Tam vücut masajı, kan dolaşımını artırmaya yardımcı olur. Bu, vücudunuzdaki zehirli atıklardan kurtulmanıza yardımcı olur ve metabolizmayı geliştirir.

Kasları Dinlendirir: Kilo verme masajları vücudunuzu, özellikle de kaslarınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca kaslardaki sertliği ve ağrıyı da azaltabilirler.

Sindirim Fonksiyonlarını İyileştirir: Sağlıklı bir bağırsak da kilo vermeye yardımcı olur. Terapist Alize, Bu Masaj, bağırsak aktivitesini uyarmaya yardımcı olur, böylece bağırsak hareketini iyileştirir, kabızlığı azaltır ve karın ağrısını azaltır.

Stresi Azaltır: Stres vücutta toksin birikmesine yol açar, bu da metabolik yavaşlamaya ve aşırı yemeye yol açabilir. Masaj, stresi azaltmaya yardımcı olur ve “iyi hissetme” hormonlarını serbest bırakır. Bu, açlık hormonlarının üretimini azaltmaya yardımcı olur ve aşırı yemeyi önler.

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

Uyku Kalitesini Artırır: Genel vücut masajı, kasların gevşemesine yardımcı olur. Bu da kaliteli uykuyu tetikler. Uyku yoksunluğu kilo alımıyla bağlantılı olduğundan, bu üç masaj yoluyla iyileştirilmiş uyku kalitesi, zayıf uykunun etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Düşük Kan Basıncı: Stres veya sağlıksız beslenme alışkanlıklarına bağlı yüksek tansiyon, iltihaplanmaya ve sıvı birikmesine neden olabilir. Derin doku masajı ve aromaterapi masajı, yüksek tansiyonunuzu düşürmenize yardımcı olacaktır.

İstanbul Masaj uygulamalarının bu faydalarından, doğrudan veya dolaylı olarak kilo vermeye yardımcı olduğu açıktır. Soru şu ki, hangi masajlar kilo kaybı için en iyisidir? Kilo kaybı için en etkili üç masaj hakkında her şeyi öğrenmek için aşağı kaydırın.

Kilo Vermek İçin Diyetisyenler Tarafından Desteklenen Üç Etkili Masaj

istanbul masaj masöz

istanbul anadolu yakası masaj salonu

Kilo Vermek İçin Faydalı 3 Masaj

1. Kilo Kaybı İçin Cilt Kıvrımı Ve Vakum Masajı

Terapist Alize, Selülit esas olarak uyluk, kalça ve karın bölgesinde bulunur. Cildin gamzeli görünmesini sağlar. Ve ondan kurtulmak bir görev olabilir. Neyse ki, deri katlama masajı selülitten kurtulmanıza yardımcı olabilir. Etkilenen bölgeye masaj yapmak için titreşimli bir cihaz kullanılır.

Araştırmalar, deri kıvrım masajının cildi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olabileceğini gösteriyor. Haftada beş kez altmış dakikalık titreşim masajı da selüliti azaltmada umut verici sonuçlar gösterdi.

Terapist Alize, Vakum masaj uygulaması selüliti azaltmak için invaziv olmayan başka bir tekniktir. Terapist Alize, Kollajenin yeniden yapılanmasına yardımcı olur, kaslardaki gerilimi serbest bırakır, cilt elastikiyetini artırır, deri kıvrım kalınlığını azaltır, kolajeni artırır ve kas ağrısını azaltır. Bu masajı yapmak için profesyonel bir vakum terapistine gidin. Diğer iki masajımız aromaterapi ve lenfatik masaj yöntemleridir ki onlar hakkında bilgileri bir sonraki makalemizde belirteceğiz…

  

158 total views, 1 today

  

Listing ID: 60365feedaddddd4

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.