Welcome, visitor! [ Login

 

Bebek Relaks Termal Spa Masaj

  • Listed: 26 Şubat 2024 13:15
  • Expires: This ad has expired

Description

Bebek Relaks Termal Spa Masaj Merkezi olarak sektörümüze 2013 yılında İstanbul, Eminönün de giriş yaptık. Profesyonel masaj alanında modern yaklaşımlar ve gerçek sonuç odaklı özel servislerimiz ile sizin için en etkin çözümleri sunuyoruz. Son teknoloji ve geleneksel masaj yöntemlerini kullanarak tasarladığımız ortamlarımızda uzman terapistlerimiz tarafından verilen rahatlatıcı, dinlendirici ve detoks etkili özel masajlar ile hedeflenen sonuçların alınmasına destek oluyoruz.

Kendinizi ve bedeninizi ihmal etmeyin. Bebek Relaks Termal Spa Masaj terapistlerimizin sunduğu özel etkili masajlar sayesinde zinde ve sağlıklı yaşamaya ve keyifli bir huzur bulmaya devam edin. Tekil Bebek Relaks Termal Spa Masaj hizmetleri arasında gerçek sonuç odaklı sportif, çift kişilik, temel omuz, kolluk düzeltme, hafif vücut şekillendirme ve oksijen iletkenlik vardır. Kişisel beklentilerinize göre uygulanan Bebek Relaks Termal Spa Masaj masajlar zayıflama, sırt ağrıları, bel ağrıları, bacak ağrıları gibi tek tek problemler için de bireysel olarak sunulmaktadır.

avrupa yakası masöz internasyonel masaj masöz uluslar arası masöz masaj google masaj çin masaj

istanbul masaj salonu

Gelişmiş rahatlatıcı etkili teknolojilerimizi kullanarak, her yaştan bireyler için özel yöntemler meydana getirilmiştir. Müşterilerimize, kondisyonu optimize etmek ile gelen sağlık ve formlarını arttırmak için kaliteyi öncelikli olarak tuttuğumuzu belirtmek istiyoruz. Güncel akıllı teknolojilere sahip masaj uygulayan terapistler güvenle arzu ettiğiniz sonucu almanızı sağlayacaktır. Bebek Relaks Termal Spa Masaj Merkezi olarak size özel hizmetlerimiz sayesinde düzenli masaj terapileri olan profesyonellerin  uyguladığı anların tadını çıkarın. Sizlere özel Bebek Relaks Termal Spa Masaj Merkezi olarak sunduğumuz bilhassa tarafımızca geliştirilmiş özel masaj çeşitlerimizden bazılarını belirtmek isteriz,

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Yetişkin ve sabilere özel masaj uygulamalarımızı geleneksel yöntemleri modernize ederek sunduğumuz için köklü bir bilgi havuzuna sahip bulunuyoruz, sizleri de bebek spa masaj merkezinde görmekten mutluluk duyacağız…

  

106 total views, 1 today

  

Listing ID: 73565dc7f3cd51af

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.