Welcome, visitor! [ Login

 

Başarılı ve güvenilir masaj salonu

  • Listed: 13 Şubat 2024 14:07
  • Expires: This ad has expired

Description

Merhaba İstanbul Kariyer Spa Ve Masaj Salonu olarak 2015 yılından bu yana sizlere kusursuz bir spa masaj hizmeti sunmaktayız. istanbul şehrinin en değerli spa masaj salonlarından biri olarak, bu sektördeki öncülerden biri olduk ve binlerce müşterimize daha iyi bir yaşam standardı yaşatmanın keyfini çıkarmaya devam ediyoruz. İstanbul Kariyer Spa Ve Masaj Salonu , kuruluşundan bu yana sağlıklı yaşam pratiğine odaklanmaktadır. Sağlıklı zamanlar da genel olarak fiziksel egzersiz tercih etmesi gibi unsurlara çok önem veriyoruz. Hayatınızda pro aktif yaşama geçiş sürecinde size destek olacak somut spa ve masaj önerilerimiz ve programlarımız var.

İstanbul Avrupa yakası tesislerimizde, spa ve masaj tekniklerinden profesyonel konulardaki özel sorulara kadar her şeyi kapsayan, evrensel bir yaklaşımla karmaşık konularda uzman becerisi sağlayan, konforlu ve profesyonel ortamlarımızda özel hizmet sunuyoruz. Hem bilgilendirici hem de farkındalık yaratan, güvenli üçlü ve yüksek standartta spa masaj teknolojilerimiz sizlere harika bir masaj deneyimi yaşatmak için tasarlanmıştır. İstanbul Kariyer Spa Ve Masaj Salonu olarak, kendimize ait olan bir disipline adanarak, kullandığımız tüm malzemeleri profesyonel uzman ekiplerimiz tarafından denetlemekteyiz. Her masaj için en yüksek standartlara sahip üniforma giymeyi, hijyenik ortamda belli şartlarda çalışmayı ve deneyimli terapistlerin sizlere etkili masaj uygulamalarını garanti ediyoruz.

avrupa yakası masöz internasyonel masaj masöz uluslar arası masöz masaj google masaj çin masaj

istanbul masaj salonu

Müşteri memnuniyetini maksimum düzeye çıkarmaya yardımcı olacak çözümlerin üzerine çalışıyor, her zaman daha iyiye doğru ilerliyoruz. Uzman masaj terapistlerimizi kullanarak, müşterilerimizin rahatlığını ve güvenliğini her zaman sağlamaya çalışıyoruz. Size harika zaman geçirme imkânları sunan İstanbul Kariyer Spa Ve Masaj Salonu , sunduğumuz masaj hizmetleriyle öne çıkan, başarılı ve güvenilir bir masaj salonudur. Sizlere özel spazm masajlarımız hakkında daha detaylı bilgi vermek için spa ve masaj uygulama merkezimize bekliyoruz, Kramp neden olur sorusu, sık sık kas spazmı problemi ile karşı karşıya kalan kişilerin en çok merak ettiği sorudur. Birçok sağlık probleminde olduğu gibi beslenme bozuklukları da krampların oluşumunda oldukça etkilidir. Potasyum, magnezyum, kalsiyum ve sodyum gibi mineraller kas hücrelerindeki sinirler arasındaki iletişimde önemli rol oynar. Bu minerallerin vücuttaki eksiklikleri kaslarda kasılma ve gevşeme bozukluklarına yol açar. Aynı zamanda uzun süre oturma, yatma ve uzanma sonucu hareketsiz kalma kramp nedenleri arasındadır. Kramplar özellikle spor aktiviteleri sırasında oluşur. Egzersiz esnasında solunum ve terleme ile yüksek oranda su ve tuz kaybı yaşanır. Vücudun ihtiyaç duyduğu tuz miktarı sağlanmazsa kaslarda sinyal iletiminde sorunlar yaşanır. Aşırı elektrolit ve sıvı kaybı kramp oluşumuna neden olur. Bunlara ek olarak:

  • Sıvı ve elektrolit kaybı
  • Sinir uçları ve kas liflerinin uyarılmasını arttıran kalsiyum ve magnezyum düşüklüğü
  • Aşırı ishal ve kusma, hemodiyaliz ve beslenme bozuklukları nedeniyle serum elektrolit seviyesinde azalma
  • D, B6, B5 ve B1 vitamini yetersizliği
  • Alkol kullanımı, dolaşım bozuklukları ve şeker hastalığı gibi rahatsızlıklar da kramp oluşumuna neden olabilir

  

136 total views, 1 today

  

Listing ID: 79965cb716053e2d

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.