Welcome, visitor! [ Login

 

  • Listed: 17 Mart 2024 21:06
  • Expires: 24 days, 8 hours

Description

Uzman diyetisyen Terapist Bengü Mengü Özel, hem kadınlara hem de erkeklere özel diyet ve masaj alanının olumlu sonuç odaklı programları ile kişiye özel yaklaşımlarıyla sizin sağlıklı olmanıza yardımcı olmaktadır.

Uzman diyetisyen Terapist Bengü Mengü Özel, müşterilerinin sağlığını ön planda tutmak için en son beslenme bilimine odaklanarak beslenme tarzını gözden geçiriyor ve bireysel etkili tavsiyeler sunuyor. Uzman diyetisyen Terapist Bengü Mengü Özelin birincil hedefi, müşterilerinin dönüşümlü toksinlerin atılımı ile baş etmesini desteklemek ve metabolik hastalıkların gelişimine mani olmak için, sağlık üzerine programlar geliştirmektir.

Uzman diyetisyen Terapist Bengü Mengü Özel, deneyimli ve lisanslı bir uzman olarak tam hizmet veren müşterilerine uygun diyet ve masaj programları oluşturur. Tüm müşterilerinin sağlığını önemseyen Uzman diyetisyen Terapist Bengü Mengü Özel, ekip çalışmasına katılıyor ve destek veriyor. Ayrıca her müşterisine ekip çalışmasına ayrı ayrı katılabilme izni veriyor. Destekleyici ve yardımcı genel uygulayıcı olarak biyokimya laboratuvarlarındaki genel testleri almayı ve moleküler biyolojiden vitamin ve mineral analizi yapmayı da dahil ediyor. Uzman diyetisyen Terapist Bengü Mengü Özel, mahremiyet, yetkinlik ve insan merkezli yaklaşımına dayalı olarak özel masaj terapisi arzulayan herkese tatbik eder.

Uzman diyetisyen Terapist Bengü Mengü Özel profesyonel bir sağlık danışmanı olarak müşterilere, tamamen vücuttaki gerginliği dengeli bir şekilde önlemek ve dengeleri yeniden ayarlamak amacıyla günlük protokoller tavsiye ediyor. Kolektif doku masaj uygulaması, proloterapi, chiropractic ve akupunktur tekniklerinin de dahil olduğu terapileri uygularken, sayısal teknolojiyi de bakım hizmetinde kullanmaktadır.

Sağlıklı günler için formda olmak çok önemlidir bunun için kilo sorunu olan bireylerin uygun bir diyet programı ile kendilerine daha sağlıklı bir yaşam kazanma şansı mümkündür ve bunu masaj uygulamaları ile daha da sağlıklı ve mutlu bir yaşam idame etme fırsatına çevirebilirler.

İstanbul Diyet Ve Masaj Uygulamaları Merkezlerinde özel zayıflama ve kilo verme mümkün mü? Kilo vermek için nasıl g5 masajı yapılmalıdır? Kilo verdiren masaj teknikleri nelerdir? İşte tüm bu soruların yanıtı… Masaj yapmak, özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırdığı için bölgesel zayıflamaya yardımcı olur. Metabolizma hızlandırıcı bir etkiye sahip olan g5 masaj, düzenli uygulandığında vücuttaki yağlanmayı azaltır. Lenf drenaj gibi daha birçok masaj yöntemi kısa sürede olmasa da düzenli uygulamada selülitleri ve fazla kiloları yok eder. Sizler için bölgesel zayıflatan g5 masajın nasıl yapılması gerektiğini araştırdık.

BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJI NASIL YAPILMALI?

Bölgesel zayıflama için uygulanması gereken masaj, birtakım ritmik ve tempolu özel hareketleri ile uygulanmalıdır. Cilt altı dokulara ve kaslara dokunarak kan dolaşımının hızlandırılması gerekir. Bu nedenle g5 masajla kilo vermek için tecrübeli bir masör veya kaliteli masaj aletlerine başvurmanız gerekir.

  

69 total views, 1 today

  

Listing ID: 1865f74e45b1398

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.