Welcome, visitor! [ Login

 

Masaj Salonları Tavsiye

  • Listed: 16 Mart 2022 21:56
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul uzman masaj salonları İnsanın tedavisinde renkler çok önemlidir. İnsanlardaki her çakranın hakim rengi vardır ve genel anlamda bu renkler o çakranın işlevinin düzenlenmesinde önemli bir etkinlik sağlar. Kendinizi renklerin dünyasının içine soktuğunuzda, her rengi düşünüp onun tedavi edici gücünü kullanabilmeyi istanbul masözler öğrendiğinizde vücudunuzdaki muhteşem değişimin farkına varmakta gecikmeyeceksiniz.
Burada öncelikle çakraların anatomik yerleri kabaca bilinmeli, hangi renk hakimiyetinde olduğu düşünülmeli ve ayrı ayrı bu renklerin ne gibi etkinliğe sahip olduğu, vücuttaki etkileri hissedilmeye çalışılmalıdır. Tüm çalışmalarda olduğu gibi başlangıçta bu ayrımları yapmakta çoğu hastamızın zorlandığını müşahede etmekteyim. istanbul masaj salonu Tecrübeli hale geldiklerinde ise, 10 dakika içinde tüm ana renklerin çalışmasını kendi kendine yapıp müthiş bir zindelik ve enerji depolayabilmektedirler.
Bu başarıyı elde edebilmek için kişinin zihinsel olarak kendisini tam konsantre edebilmesi ve hayal gücünü etkili bir şekilde kullanabilmesi gerekir. istanbul uzman masözlerle birlikte calısan diger arkadaşlarımız sizlere daha güzel daha rahat bir gün yaşatmak için ve takip eden güzel günler için salonlarımıza bekliyoruz.Sizlere uygulayacagımız terapi seansları sayesinde kendinizi terar saglıklı günlerinizde ki gibi hisedeceksiniz…Hayatınızda büyük degişim istiyorsanız salonlarımıza bekliyoruz…

Listing ID: 18962325c8d47792

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.