masaj, istanbul masöz, evde masaj, masöz bayan, Evde Masaj, Evde masöz

 

Maltepe Masöz Beste

  • Listed: 1 Kasım 2019 14:54
  • Expires: This ad has expired

Description

İstanbul şehri gerçekten büyük bir şehir ve orda yaşamakta olan insanların yorgun ve bitkin şekilde iş çıkışında kendilerini eve zor attıkları bir gerçek. Bu neden ile sizlere sunulan fırsatı değerlendirmeniz gerçekten işinize yarayacaktır. İstanbul evde masaj hizmeti ve iş yerine gelen istanbul masaj uzmanları tarafından uygulanacak masajın keyfini süreceksiniz.

Kısaca Masaj Hakkında:

Masaj sinir ve kas sitemine etki ederek kan dolaşımını düzenleyen istanbul masaj bu yolla ruhen ve bedenen rahatlama, ferahlama ve iyileşme sağlar. Sinirleri ve kasları yaşadıkları gerginlikten kurtarıp kanın vücudun tamamına ulaşmasını sağlar. Kullanılan yağlar bitki özlerinden elde edildikleri için hem deri altına hem de hoş kokularıyla ruha etki eder.

Masaj Çeşitleri:

Aromaterapi masajı, İsveç masajı, Thai masajı, Refleksoloji gibi birçok uygulama çeşidi olan masaj da el hareketleri genel olarak aynıdır. Temel olarak sıvazlama olarak da adlandırılan eflöraj hareketi, friksiyon yani ovma hareketi, yoğurma hareketi denilen petrisaj ve baskı uygulama hareketi presyon olarak dört ana hareket vardır. Hepsinin işlevleri farklı olmakla birlikte uygulayan kişinin bu hareketleri uyumlu ve düzenli bir şekilde yapması masajın başarısı açısından önemlidir. Sizde bütün bu masaj çeşitlerinde kendini son derece iyi yetiştirmiş masöz Beste ile evde masaj farkıyla yaşamak isterseniz size bir nefes kadar yakınım. Sevgilerimle Beste

Listing ID: 3025dbc1c1ae68c1

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply